Kahramanmaraş'ta 7.7 büyüklüğünde deprem

Hocam ben Düzce'deyim bir şey hissetmedim.
Etki Alanı;
FoREbrwWYAEgUTM.png

Eğer gerçekten birkaç bina yıkıldıysa sadece bu büyüklükte bir deprem için "ucuz atlatılmış" denebilir.

Evet birkaç bin bina yıkıldı hocam insanların evi yok. NATO ve Avrupa Birliği yardım edeceği açıklamasını yaptı yardım bekleniyor. Pek hafife alınacak bir durum değil yani.

Merhaba, gece konular açılmadığı için bu konuyu açmak istedim. Herkes umarım iyidir. Resmi kaynaklardan bilgiler geldikçe güncelleyeceğim.

AFAD:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kandilli:
Çok geçmiş olsun cidden içim acıdı...

Hazırlık için çok geç olabilir, çünkü Antep'te yaşanan 7.4/7.8'lik deprem ile birden fazla fay hattı harekete geçti.

Umarım bunun üstüne bir de o deprem gelmez...

İnşallah hocam. Sırf 2020 İzmir depremi sonucunu yaşadık. Bu depremde şu an bayağı zor durumdayız. 4.seviye alarm geçilmesi. Şimdi Show Haber'de adam Malatya için dedi. Personel, araç eksik diye. 1999 depreminde tüpraş 2 gün yanmıştı. Müdahale edilememişti.

Çok geçmiş olsun. Bu uygulamayla tek tuşla konumunuz sisteme gidiyor. Tanıdığınız enkaz altında veya bölgede bulunan vatandaş varsa acil yardım talebinde bulunabilir.

Eki Görüntüle 1659036
@Zakramoreas hocam bu bilgiyi ayrı konu olarak paylaşıp sabitleyebilir misiniz?
Hani ana sayfada aylık yeniliklerin konusunun linki oluyor ya. Onun gibi olsun. Şahsen ben böyle bir şeyi bilmiyordum. Enkaz altında kalsam belki de ölürdüm.

Herkese geçmiş olsun.

Sömestr tatilinde Maraş'a giden arkadaşım bugün dönecekti. Normalde her sabah gruba dedikodu vb. yazardı. Bu sabah yazmayınca bi' şaşırdım. Deprem olduğunu öğrenince kendisine ulaşmaya çalıştım, ulaşamadım. Arkadaşlarım da ulaşamadı. Kız arkadaşını aradım, o da ulaşamadı ve ağlıyordu. Ailesi de ulaşamıyor. Çok berbat vaziyetteyim.
Hocam haberdar olursanız bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı