Gıda Kahve Dünyası 3'ü 1 Arada Hazır Kahve 40'lı Paket (18 Gr x 40 Adet) 102 TL

Sipariş verdim ben ama. :(
Hocam bu şekilde düşünerek hiçbir şey yemememiz gerekiyor. Yediğimiz dondurmalarda bile sütlu buz ya da buz yazıyor dondurma yerine. Haftada 2, 3 kere zevk için içtiğin kahve sigara kadar zararlı falan değildir, abartmaya gerek yok.

Fiyatı fena görünmüyor.

Hocam bu şekilde düşünerek hiçbir şey yemememiz gerekiyor. Yediğimiz dondurmalarda bile sütlu buz ya da buz yazıyor dondurma yerine. Haftada 2, 3 kere zevk için içtiğin kahve sigara kadar zararlı falan değildir, abartmaya gerek yok.

Haklısınız. Su hariç her yiyecek içecekte bilmediğimiz katkı maddeleri oluyor. O tarafdan bakarsak aç kalırız.

Ben A101' den fındıklı filtre kahve alıyorum, içerik olarak %100 arabica kahve çekirdeği ve fındık yazıyor. Kutudan küçük bez parçasıyla birlikte kahve çıkıyor, ağzını açıp 170mL su koyuyorum, tadı güzel oluyor. Fiyatı yanılmıyorsam 5.90 idi. Tavsiye ederim. (Fındıklı harici önermiyorum pek sevemedim, tabii sizin zevkiniz çok daha farklı olabilir.)

Ben A101'den fındıklı filtre kahve alıyorum, içerik olarak %100 arabica kahve çekirdeği ve fındık yazıyor. Kutudan küçük bez parçasıyla birlikte kahve çıkıyor, ağzını açıp 170ML su koyuyorum, tadı güzel oluyor. Fiyatı yanılmıyorsam 5.90 idi. Tavsiye ederim. (Fındıklı harici önermiyorum pek sevemedim, tabii sizin zevkiniz çok daha farklı olabilir.)

Kahve dünyasıda iyidir umarım. Yarın gelecek bakacağım. İnşallah güzel çıkar yoksa 40 tane kahveyi kim içsinde? İndirimlerle 80 TL'ye aldım tanesi 2 TL'ye geldi.

Kahve dünyasıda iyidir umarım. Yarın gelecek bakacağım. İnşallah güzel çıkar yoksa 40 tane kahveyi kim içsinde? İndirimlerle 80 TL'ye aldım tanesi 2 TL'ye geldi.
Ben pek tercih etmiyorum bu tarz kahveleri. Çok fazla şeker, süt tozu içeriyor. Yine bu tarz olarak sb' nin toffee nut lattesi var o çok güzel. Onun harici nescafe gold içiyorum.

Geri
Yukarı