Kailh Box White Switch vs. Red Switch

Gigabyte Aorus K1 Red Switch bir klavye mi?

Ben evde olduğum için ev halkı da yanımda oluyor haliyle uyuyan olduğu için sessiz klavye olması benim için daha önemli.

Cherry MX Red Switch klavyeler biraz tuzlu oluyor.

Aorus K1 Cherry MX Red Switch'li. Gaming gecelerinde 600 TL'ye bulabilirsiniz.

Aorus K1 Cherry MX Red Switch'li. Gaming gecelerinde 600 TL'ye bulabilirsiniz.
O klavyenin de kesin gireceği belli değil ki hocam. Belki 1 hafta bekleyebilirim en fazla
Kailh White Box switch kullanıyorum. Sessiz bir klavye arıyorsanız önermem. Sesli fakat oyun oynarken kulaklık takınca hissetmiyorsunuz. Onun dışında basış hissiyatı çok iyi. Bir kez bile yay sesi almadım bu switchden ki çoğu mekanik switchlerin en büyük sorunu yay sesidir.
Hocam sizin kullandığınız klavyenin markası nedir? Link atar mısınız?

Neden herkes bu kadar ses olayına takılmış, bu klavyelerin tek özelliği ses olayımı hiç kimse hangisi daha performanslı, hangisi daha hızlı hangisi daha uzun Ömürlü diye tartışmamış, beyaz Switchler kırmızılara göre çok çok daha hızlı Switchlerdir.
Detay icin tomshardweare sitesindeki 2021 yilinin en iyi klavyeleri listesini inceleyebilirsiniz,

Ses olayina takik biri iseniz eger zaten neden mekanik klavye kullaniyorsunuz ???
%100 anti ghosting destegi bulunan membran lar var. Topic deki herkes üfürmus.

Aradigin fiyat bandina suan en alinabilir cihaz msi vigor gk50 elite hocam

Selamlar...

Clicky vs linear Switch farkından haberi olmayan adam gelmiş herkes üfürmüş diyor, membrane falan öneriyor inanılmaz.

Sessiz klavye aradığını özellikle belirtmişken kailh box white Switch'li klavye önermek.

Ignorance is bliss.

Membran alın sese de fazla takılmayın 1! 11! 1

Hiç bir şey önermedim, önermiyorum. İlgili fiyat bandına alınabilir üründen bahsettim,

Ses ile çok fazla derdiniz varsa gidin alın membran alın diyorum sadece, İşin detayına girmedim, girmeyeceğim.

İşin teknik kısmına girecek olsam insanların okuyacağına inanmadığım için düz bir yorum yaptım, Aksi takdirde yeni bir klavye arayışındaki biri olarak hem yerel hem de yabancı kaynaklardan araştırıyorum.

Şimdi o basit İngilizceni al ve devam et...

Yeni konular

Geri
Yukarı