Kalan aylarda sayısal 50 bin mümkün mü?

Günlük 18 Saat Çalışmak Demek Hocam. 18 Saat Verimli Olur Mu Emin Değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam öncelikle verimli çalışmak önemli.
Limit-Türev-İntegral, Paragraf, geometri ve problemlerden düzenli soru çözdüğün sürece hedefine ulaşırsın.
Problemlerde belirli bir seviye geldiysen Karekök yayınlarının Rutin Olmayan Problemler kitabını almanı öneririm. Zor bir kaynaktır ama yararlı olacaktır. Bu kitabı zor soruları gör diye söyledim. Bu kitap haricinde başka bir problem kitabı daha al. Sene içerisinde her iki kaynaktan da soru çöz.

Sene içerisinde 3D ve diğer yayınevlerinin kurumsal denemelerine katıl.
3D TYT-AYT Simülasyon Denemeleri kitapları satın al. Zor ama kaliteli sorular vardır. Bu kitabı hemen çözemezsin. O nedenle öncesinde 3D yayınların AYT-TYT genel denemelerini al.

Matematikte 10-15 net arası yapabiliyorsan Eyüp B.'nin altta bırakacağım oynatma listelerine göz atmanı öneririm.
Hedef ilk 1000
Gelişiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hedefine bağlı kaldığın sürece muhakkak başarılı olursun.

Hocam öncelikli verimli çalışmak önemli.
Limit-Türev-İntegral, Paragraf, geometri ve problemlerden düzenli soru çözdüğün sürece hedefine ulaşırsın.
Problemlerde belirli bir seviye geldiysen Karekök yayınlarının Rutin Olmayan Problemler kitabını almanı öneririm. Zor bir kaynaktır ama yararlı olacaktır. Bu kitabı zor soruları gör diye söyledim. Bu kitap haricinde başka bir problem kitabı daha al. Sene içerisinde her iki kaynaktan da soru çöz.

Matematikte 10-15 net arası yapabiliyorsan Eyüp B.'nin altta bırakacağım oynatma listelerine göz atmanı öneririm.
Hedef ilk 1000
Gelişiyorum

Hedefine bağlı kaldığın sürece muhakkak başarılı olursun.
Matematik Netlerim 15-20 Arası Hocam. Netlerimin Çoğunluğu Problem Ağırlıklı. Geometrim Sıfır.

Teşekkürler.

Matematik Netlerim 15-20 Arası Hocam. Netlerimin Çoğunluğu Problem Ağırlıklı. Geometrim Sıfır.

Teşekkürler.
Geometri de bazı formüllerde sıkıntı çekiyorsan ispatlarını izle. Bu sayede çok daha öğretici olabilir. Zatenn ispatları da çok zor değil.
Üçgenler konusundan düzenli tekrar yap. Açıortay-Kenarortay-Yükseklik ve orta taban konularını bildiğin takdirde geometriyi halletmiş olursun.

Son düzenleme:
Geometri de bazı formüllerde sıkıntı çekiyorsan ispatlarını izle. Bu sayede çok daha öğretici olabilir. Zatenn ispatları da çok zor değil.
Üçgenler konusundan düzenli tekrar yap. Açıortay-Kenarortay-Yükseklik ve orta taban konularını bildiğin takdirde geometriyi halletmiş olursun.
Hocam Peki Paragraf Problem Sayısı Konusunda Ne Diyorsunuz ?

Ayrıca Sormak İstediğim Bir Soru Daha Var, Benim Programa Göre TYT Fizik-Kimya-Biyoloji Ekim sonunda bitiyor. Tyt Mat'ı Bitirdim. Şubat Sonuna Kadar da 4 Ayda AYT Bitirmeyi Planlıyorum. Sizce Mantıklı Mı ? Karma Sisteme Mi Geçmeliyim ?

Her gün paragraftan 40 soru çözsen 1 haftada 240 soru yapar. Çok fazla zamanını almaz.
Her gün en az 1 test problemlerden çöz. Haftanın bir gününü de problemlere ayır.

Şahsen ben karma gidiyorum. Çevremde çok fazla sıkışan gördüm. Ama sen iyi bir planlama yapmışsın. Sorun olmaz gibi.

Eğer hedeflerin için düzenli ve disiplinli ilerlersen istediğin yeri kazanabilirsin. Neden mümkün olmasın? Her şey senin elinde. Çevremde çok gördüm geç başlayıp istediği sıralamayı tutturan.

Geri
Yukarı