Kalbin atımının az olması, düşük tansiyon ve el soğukluğu

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tırnak uçlarında beyaz birisi sıkarmış gibi renk oldu ve biraz rengi mora dönmüş gibi. Ellerim ayaklarım boyna üşüyor, sorun nereden kaynaklı olabilir? Doktora gideceğim randevu aldım ic hastalıkları ve kardiyolojiye.

Damarlarım da çok inceldi ve damarımı bulmakta zorlanıyor doktorlar. Kilo da verdim mide sorunları yüzünden. Omega 3 D vitamini kolajen de kullanıyorum. Sizce kalpte bir sıkıntı olabilir mi veya dolaşımda bozukluk kansızlık vb. olabilir mi?

Tırnak uçlarında beyaz birisi sıkarmış gibi renk oldu ve biraz rengi mora dönmüş gibi. Ellerim ayaklarım boyna üşüyor, sorun nereden kaynaklı olabilir? Doktora gideceğim randevu aldım ic hastalıkları ve kardiyolojiye.

Damarlarım da çok inceldi ve damarımı bulmakta zorlanıyor doktorlar. Kilo da verdim mide sorunları yüzünden. Omega 3 D vitamini kolajen de kullanıyorum. Sizce kalpte bir sıkıntı olabilir mi veya dolaşımda bozukluk kansızlık vb. olabilir mi?

Hocam bence ciddi bir sorun acilen doktora görünün.

Hocam hemşire olduğum halde yorum yapmıyorum. Bu belirtilerin altında tonlarca farklı sebep olabilir, forumda alacağınız cevaplara göre hareket etmenizi önermem, işinin ehli bir doktor tarafından detaylıca tetkik edilmeniz gerek.
Kardiyolojiye gitmem yeterli olur mu

Kardiyolojiye bir gözükün zaten o gereken alanlara yönlendirecektir.
Aslında gögüs hastalıkları bölümüne gittim orada mutlaka kardiyolojiye görünün dedi doktor film kan testi falan yaptırmıştım akciğer icin ayrıca akciger icin bi tomografi istedi bakalım kardiyolojiye bi görünelim

Geri
Yukarı