Steam Kaldırılıp tekrar kurulursa ekran görüntüleri geri gelir mi?

SpeeQ

Kilopat
Daha fazla  
Konunun Steam'le pek alakası yok aslında. Steam'de bir hata aldım, silip tekrar yükledim. SS'ler de gitmiş haliyle. Farklı yazılımlarla vb. nasıl geri getirebilirim? Bildiğim kadarıyla bazı silinen resimler geri kurtarılabiliyor. (Bulutta değildi)

Bulutta değilse geri getiremezsiniz. Ekran görüntüleri bilgisayarınıza kaydediliyor.
Program Files (x86)\Steam\userdata\1224254499\760\remote
Bu klasörü kontrol edin eğer sizde farklıysa herhangi bir oyundan ekran görüntülerimi yönet kısmına gelip diskte görüntüle seçeneğine tıklayın. Daha sonra alt klasörler üzerinden oyunlar için kontrol yapın bir ihtimal duruyor olabilirler.

Bulutta değilse geri getiremezsiniz. Ekran görüntüleri bilgisayarınıza kaydediliyor.
Program Files (x86)\Steam\userdata\1224254499\760\remote
Bu klasörü kontrol edin eğer sizde farklıysa herhangi bir oyundan ekran görüntülerimi yönet kısmına gelip diskte görüntüle seçeneğine tıklayın. Daha sonra alt klasörler üzerinden oyunlar için kontrol yapın bir ihtimal duruyor olabilirler.
Silinen öğeler çeşitli programlarla geri getirilebiliyor ama nasıldır detayını bilmiyorum, onun gibi bişeyden bahsetmiştim.

Silinen öğeler çeşitli programlarla geri getirilebiliyor ama nasıldır detayını bilmiyorum, onun gibi bişeyden bahsetmiştim.
Onun için ayrı konu açın isterseniz, diskinizde dosyalar silinmez ve üzerine başka dosya yazılana kadar dediğiniz programlar kullanılarak kurtarılabilir durumda bekler. Dediğim gibi yeni konu açın benim pek bildiğim program yok.

Geri
Yukarı