Kalecilik mi oyunculuk mu?

Evet haklısınız. Genellikle bu yaşlardaki çocuklar kalede durmuyor, sıkılıyor. Kalede gelişebilirsem şimdiden iyi yerlere gelebilirim belki.

Ama @emircanunlts arkadaşın dediği gibi orta saha, forvette kluplerin seçebileceği çok seçenek var. Bunu hiç akıl etmemiştim.

Kanka ben 16 yaşındayım bir dönem okulun en iyi kalecisi seçilmiştim çok iyi kaleciydim fakat şimdi boyum 1.77 olduğu için yapamıyorum burada boy da önemli.

Kalecilik kutsal bir görevdir. Nedeni ise tüm yük sendedir ama bir maçı kurtardığın zaman kahraman sen ilan edilirsin. Çıkardığın şutlar konuşulabilirde , futbolda oyun içi oyuncu sayısı fazla olduğu için tanınman zaman alabilir.

Ne kadar uzarsın bilemeyiz. Anne babanın boylarının ortalaması bir fikir verebilr.
Max 1.82 falan olurum diye düşünüyorum 25 yasıma kadar falan
Kalecilik kutsal bir görevdir. Nedeni ise tüm yük sendedir ama bir maçı kurtardığın zaman kahraman sen ilan edilirsin. Çıkardığın şutlar konuşulabilirde , futbolda oyun içi oyuncu sayısı fazla olduğu için tanınman zaman alabilir.
Haklısın

Selam ben bir konuda sizlere danışmak istiyorum ben şu an kaleci mi olayım oyuncumu bilemedim boyum 1.70 topları atlayabiliyorum kalecilikte ama oyunculukta da çalımlarım iyi bir amatör futbol takımımız var altyapısı var ona gidiyorum U13 takım kuruyorlar şu an 20 kişiyiz kaleci olarak da katılsam oyuncu olarak da katılsam seçilmem garanti sizce 😁

Geri
Yukarı