Çözüldü Kalenin savunulup yükseltildiği ve parayla okçu gibi karakterler alınan oyun nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kulyusuf

Femtopat
Daha fazla  
3 yıl önce tabletimde oynadığım online bir oyun vardı. Kalenizi savunuyordunuz, kaleyi yukseltiyordunuz. Karakterimiz şovalye diye biliyorum, mağaraya inebiliyorsunuz, orada da savaş yapabiliyordunuz yaratıklarla ve parayla ya da elmas gibi bir şeyle okçu ya da başka karakterler alip yukseltebiliyordunuz diye biliyorum. Birisi bulup bana yazabilir mi? Yaklaşik 1 saat aradim ve bulamadim.

Çözüm

Hayır. O diğil.

Tower defense gibi bir şey olabilir mi?

Tuzak kuruyorduk sonra duşmanlar falan saldirirsa diye.

Army of darkness defense geldi aklıma.

Oda diğil baktım.

3 yıl önce tabletimde oynadığım Online bir oyun vardı. Kalenizi savunuyordunuz, kaleyi yukseltiyordunuz. Karakterimiz şovalye diye biliyorum, mağaraya inebiliyorsunuz, orada da savaş yapabiliyordunuz yaratıklarla ve parayla ya da elmas gibi bir şeyle okçu ya da başka karakterler alip yukseltebiliyordunuz diye biliyorum. Birisi bulup bana yazabilir mi? Yaklaşik 1 saat aradim ve bulamadim.

Şimdi hatırladım karakterler ekrana dokunarak hareket ediyordu yani ekranda bir tuşu sürüklemiyorduk. Hareket etmesi için.
Arkadaşlar tamam buldum oyunu royal revolt 2 sağ olun yardimci olmaya çalişdiğiniz icin.

Hayır. O diğil.

Tower defense gibi bir şey olabilir mi?

Tuzak kuruyorduk sonra duşmanlar falan saldirirsa diye.

Army of darkness defense geldi aklıma.

Oda diğil baktım.

3 yıl önce tabletimde oynadığım Online bir oyun vardı. Kalenizi savunuyordunuz, kaleyi yukseltiyordunuz. Karakterimiz şovalye diye biliyorum, mağaraya inebiliyorsunuz, orada da savaş yapabiliyordunuz yaratıklarla ve parayla ya da elmas gibi bir şeyle okçu ya da başka karakterler alip yukseltebiliyordunuz diye biliyorum. Birisi bulup bana yazabilir mi? Yaklaşik 1 saat aradim ve bulamadim.

Şimdi hatırladım karakterler ekrana dokunarak hareket ediyordu yani ekranda bir tuşu sürüklemiyorduk. Hareket etmesi için.
Arkadaşlar tamam buldum oyunu royal revolt 2 sağ olun yardimci olmaya çalişdiğiniz icin.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı