Kali Linux BIOS'a atıyor

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Bir tool yükleyeceğim derken olmadı bir şekilde, yeniden başlatayım dedim BIOS'a atmaya başladı. Username Pass. Soruyor sonra kalıyor öyle ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa görüyorum. sudo apt purge lightdm yap bi'. Sonra tekrar yükle bakalım. Dosyaları bozulmuş galiba garibanın.
Veil yüklemeye çalışırken kafama göre bir şeyler daha yaptım ondan sonra oldu :(.

Artık ldm ile alakalı bir error vermiyor ama böyle oluyor sonra yine login olmamı istiyor.

1638904169114.png

Sanırım baştan kurmam gerekecek :(. Kali hakkında bilgiliyseniz ve müsaitseniz Veil sorunumu çözelim mi bu konu bittiğinde :D.

Veil yüklemeye çalışırken kafama göre bir şeyler daha yaptım ondan sonra oldu :(.

Artık ldm ile alakalı bir error vermiyor ama böyle oluyor sonra yine login olmamı istiyor.

Eki Görüntüle 1236198

Sanırım baştan kurmam gerekecek :(. Kali hakkında bilgiliyseniz ve müsaitseniz Veil sorunumu çözelim mi bu konu bittiğinde :D.
VirtualBox ile ilgili. Hmm... Hiç kullanmamıştım. "Veil" sorununuz için farklı bir konu açabilirsiniz.

VirtualBox ile ilgili. Hmm... Hiç kullanmamıştım. "Veil" sorununuz için farklı bir konu açabilirsiniz.
Tamamdır. Sistemi tekrardan kurup aynı hatayı aldıktan sonra konuyu açtığımda sizi de etiketlerim eğer biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Uğraşınız için teşekkür ederim ayriyeten. İyi akşamlarrr.

Geri
Yukarı