Kali Linux eğitim setine nereden ulaşabilirim?

Bencede hocamın dediği gibi zaten yeni başlıyorsanız önce Virtualbox-VMware gibi yerlerde deneyin.
Dual Boot yapmayın.
Tamam da neden?
Yok ama bence bir sanal makine de deneyin. Kursu aldığınızı varsayarsak. 3-4 Ders sanal makine de yapın. Sevmezseniz dual boot yapın
Çok saolun. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.
Yok ama bence bir sanal makine de deneyin. Kursu aldığınızı varsayarsak. 3-4 Ders sanal makine de yapın. Sevmezseniz dual boot yapın
Bu arada Disc udemy diye bir siteden bahsetti arkadaşım. Bu site dersleri ücretsiz almamıza sağlıyormuş. Bu sitenin olayı nedir? Günümüz dünyasında neden biri bize ücretli olan bir şeyi ücretsiz versin? Korsan desteği yok ama sormak istedim. Trojan yerim diye girmedim :)

Bende 2 HDD 1 SSD var mesela. SSD'e Windows kurulu, bir HDD'de oyun & belgeler gibi arşivler mevcut. Diğer HDD'i kafam estiği gibi formatlıyorum, farklı linux dağıtımlarını kuruyorum. Böyle de yapabilirsiniz elinizde boş HDD var ise.

Bende 2 HDD 1 SSD var mesela. SSD'e Windows kurulu, bir HDD'de oyun & belgeler gibi arşivler mevcut. Diğer HDD'i kafam estiği gibi formatlıyorum, farklı linux dağıtımlarını kuruyorum. Böyle de yapabilirsiniz elinizde boş HDD var ise.
Peki yukarıda belirttiğim Disc udemy den bahseder misiniz?

Tamam da neden?

Çok saolun. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

Bu arada Disc udemy diye bir siteden bahsetti arkadaşım. Bu site dersleri ücretsiz almamıza sağlıyormuş. Bu sitenin olayı nedir? Günümüz dünyasında neden biri bize ücretli olan bir şeyi ücretsiz versin? Korsan desteği yok ama sormak istedim. Trojan yerim diye girmedim :)
Bazen kursun hocaları belli bir zaman aralığı için kursu bedava yapabilecek kuponlar yapabiliyorlar. Büyük ihtimalle o şekildedir çünkü Telegram'a katılmanız istiyor. Benim de hali hazırda katılmış olduğum bir Telegram grubu var. Onlarda bu mantık üzerinden hareket ediyor. Ayrıca BTK Akademi'den de izleyebilirsin.

Geri
Yukarı