Kali Linux İçin Wireless USB Adapter

semih42

Hectopat
Kali linux için Wireless USB Adapter kullanmak istiyorum ve bilgisayarın onu tanımasını yani airmon-ng komutu verdiğimde sistemin adaptörü göstermesini istiyorum. Sizin kullandığınız Wireless USB Adapter var mı?

Değişik bir macera istersen GT-S5360 al onu Usb ile bağla Ayarlar>Kablosuz>Usb bağlantılar da seçenek olcak Wifi bağlıyken Universal Wifi alıcı gibi oluyor her türlü çalışır.

Bana Airmon-ng dersen, bende sana; Penetrasyon işleriyle boşuna uğraşma derim. Wpa2 ve Wpa kırılamadı. Wep zaten tarihe karıştı. Wps açığıyla şifre kıracaksan, oda bi hayal. Yeni modemlerin hepsi wps te tekrarlanan işlemleri farkediyor ve mac numarandan seni banlıyor. Başka şeylerle uğraş.

Bana Airmon-ng dersen, bende sana; Penetrasyon işleriyle boşuna uğraşma derim. Wpa2 ve Wpa kırılamadı. Wep zaten tarihe karıştı. Wps açığıyla şifre kıracaksan, oda bi hayal. Yeni modemlerin hepsi wps te tekrarlanan işlemleri farkediyor ve mac numarandan seni banlıyor. Başka şeylerle uğraş.
Hocam yıl olmuş 2022 hala WPS ile kırılabiliyor. Eğer hep timeout yerseniz Macchanger ile Mac adresini değiştirip yine saldıra bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı