Kali Linux Wi-Fi'ya bağlanmıyor

Bilgisayardakiler virtual box takı nat seçeneği ile bu olayı çözüyor. Fakat ben nethunter üzerinden yaptığım için böyle bir seçenek yok. Komut üzerinden buna benzer bir şey yapamazmıyız ?

Bilgisayar olsa bu tür sorunlara dil uzatmazdım bile :/

Bilgisayardakiler VirtualBox takı mat seçeneği ile bu olayı çözüyor. Fakat ben nethunter üzerinden yaptığım için böyle bir seçenek yok. Komut üzerinden buna benzer bir şey yapamaz mıyız?

Bilgisayar olsa bu tür sorunlara dil uzatmazdım bile :/

Hocam, her şeyde yetkisiz olduğunuzu söylüyor root olmadan bir şey yapabileceğimizi sanmıyorum.

Ama Kali'de ne yapmak istediğinizi söylerseniz alternatiflerine yönelebiliriz belki.

Hocam, her şeyde yetkisiz olduğunuzu söylüyor root olmadan bir şey yapabileceğimizi sanmıyorum.

Ama Kali'de ne yapmak istediğinizi söylerseniz alternatiflerine yönelebiliriz belki.
Teşekkürler hocam yardımınız için alternatiflerde genellikle bilgisayar üzerinden olacağı sonuç yine aynı yere çıkacak gibi fakat önerebileceğiniz virtual box gibi telefonda çalışabilecek bir sanal makine varsa önerinizi alabilirim belki onlarda nat seçeneği vardır.

Teşekkürler hocam yardımınız için alternatiflerde genellikle bilgisayar üzerinden olacağı sonuç yine aynı yere çıkacak gibi fakat önerebileceğiniz VirtualBox gibi bir sanal makine varsa önerinizi alabilirim belki onlarda NAT seçeneği vardır.

Hocam USB belleğiniz varsa sanal makine ile uğraşmadan, USB üzerinden kaliyi kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı