Kali Linux Xfce USB boot yaptıktan sonra siyah ekran

zypixel

Femtopat
Daha fazla  
Yukarıdaki dediğim gibi ekran var ama siyah terminal falan açılmaktadır. USB'den boot yaptım Live USB persistence.

20230404_233503.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hata olduğunu sanmıyorum. 1080p ekranda duvar kağıdı kullanmak 16 MB civarı bellek tüketiyor, fazla olmasa da gömülü sistemlerde görmezden gelinemeyecek kadar fazla. Linux dağıtımları genellikle kullanıcı faydasına amaçlanarak geliştirilir. XFCE ayarlarından bir duvar kağıdı ayarlarsanız sorun olmaz herhalde.

Ben hata olduğunu sanmıyorum. 1080p ekranda duvar kâğıdı kullanmak 16 MB civarı bellek tüketiyor, fazla olmasa da gömülü sistemlerde görmezden gelinemeyecek kadar fazla. Linux dağıtımları genellikle kullanıcı faydasına amaçlanarak geliştirilir. Xfce ayarlarından bir duvar kâğıdı ayarlarsanız sorun olmaz herhalde.

Hocam ben kısaca anlatayım diyerek monitöre geçtim yine aynısı oldu ben Live System USB persistenceden USB'ye yükleyeceğim tim sonra da baktım güzelce erkan falan çalışıyor USB'ye kayıt olsun diye kodları giriyorsa USB persistence de he o kodları yazdıktan sonra oldu

Ben hata olduğunu sanmıyorum. 1080p ekranda duvar kağıdı kullanmak 16 MB civarı bellek tüketiyor, fazla olmasa da gömülü sistemlerde görmezden gelinemeyecek kadar fazla. Linux dağıtımları genellikle kullanıcı faydasına amaçlanarak geliştirilir. XFCE ayarlarından bir duvar kağıdı ayarlarsanız sorun olmaz herhalde.
20230405_192710.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı