Kali Linux'ta Surfshark VPN ile internete bağlanılmıyor

Woldan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Simdi ben VPNBook ile VPN'e baglaninca Firefox'a girebiliyordum yani internete erisimim vardi. Simdi Surfshark kullaniyoruz. VPN'e baglaniyor ama internete erisimimiz yok. Ne yapmaliyiz?

Kali Linux bildiğim kadarıyla Debian tabanlı, aşağıdaki linkten surfsharkın uygulamasını kurup, eğer openvpn protokolu ile bağlanıyorsanız, IKEv2 veya Wireguard ile bağlanmayı deneyin. Eğer VPN'i sadece tarayıcıda kullanacaksanız, surfsharkın kullandığınız tarayıcı için tarayıcı eklentisini kurun. Fedora'da tarayıcı eklentiysiyle sorunsuz bağlanabiliyorum ben. Son bir ihtimalde kullandığınız internet servis sağlayıcısı surfshark'ı engellemiş olabilir.

Kali Linux bildiğim kadarıyla Debian tabanlı, aşağıdaki linkten Surfshark'ın uygulamasını kurup, eğer OpenVPN protokolu ile bağlanıyorsanız, ıkev2 veya wireguard ile bağlanmayı deneyin. Eğer VPN'i sadece tarayıcıda kullanacaksanız, Surfshark'ın kullandığınız tarayıcı için tarayıcı eklentisini kurun. Fedora'da tarayıcı eklentiysiyle sorunsuz bağlanabiliyorum ben. Son bir ihtimalde kullandığınız internet servis sağlayıcısı Surfshark'ı engellemiş olabilir.

Reis ben Surfshark'ta tum VPN protokolu mu diyeyim iste her neyse wireguard OpenVPN tcp OpenVPN UDP hepsini denedim yine olmadi zaten wireguarda baglaniyor ama internet erisimi yok.

Geri
Yukarı