Çözüldü Kali Linux'u Dual boot kurmak için hangi ISO'yu indirmek gerekli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

420645

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10 işletim sisteminin yanına Dual boot olarak Kali kurmak istiyorum, bunlardan hangisini indirmeliyim?

Sayfa: get kali

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-07-22 010842.png
    Ekran görüntüsü 2021-07-22 010842.png
    663,9 KB · Görüntüleme: 77
Çünkü çok kasıntı bir dağıtım. Tahminen içinde ki araçlar için indereceksiniz. O araçlar kali ye özgü değiller. Diğer farklı dağıtımlara da indirip kullanabilirsiniz. Böylece hafif, hızlı ve içerisinde gereksiz onlarca araç olmayan bir linux unuz olur.

Çünkü çok kasıntı bir dağıtım. Tahminen içinde ki araçlar için indereceksiniz. O araçlar Kali ye özgü değiller. Diğer farklı dağıtımlara da indirip kullanabilirsiniz. Böylece hafif, hızlı ve içerisinde gereksiz onlarca araç olmayan bir Linux'unuz olur.

Saçma bir nedenmiş. Teşekkürler.

Çünkü çok kasıntı bir dağıtım. Tahminen içinde ki araçlar için indereceksiniz. O araçlar kali ye özgü değiller. Diğer farklı dağıtımlara da indirip kullanabilirsiniz. Böylece hafif, hızlı ve içerisinde gereksiz onlarca araç olmayan bir linux unuz olur.
Hazır olanı varken eliyle tek tek indirsin mi yani?

Olaylardan anlamadığınız o kadar belli ki... Elbette istediğiniz dağıtımı kurabilirsiniz fakat üste söylenen neden gayet mantıklı. Hacker hayatınızda başarılar.

Mantıklı hiçbir şey göremiyorum. Cevap yazmak için cevap yazmayın. Dikkatli ol seni hacklemiyim.
Hazır olanı varken eliyle tek tek indirsin mi yani?

Sanki 2021 de yaşamıyor gibiler.

Geri
Yukarı