Kalıcılığı fazla doldurma parfüm markaları önerisi

solstafir

Picopat
Daha fazla  
Armani - stronger with you kullanıyorum kışın da kullanmak için ıntense'ini kullanacağım ama malum fiyatlar uçuk. Kalıcılık konusunda en başarılı doldurma parfümcü hangisi d&p, bargello vesaire gibilerinden?

Güncel olarak kullanıyor musunuz bende buradan parfüm olmak istiyorum fakat ekşide falan kötü yorumlarını gördüğüm için vazgeçmiştim.
Güncel olarak kullanıyorum gayet memnunum,
Ekşideki yorumlar için şunu diyebilirim sevmediği bir kokuyu almıştır kokuyu sevmediği için kötü yorum yapmıştır yada kokuyu demlemeden kullanmıştır.

Öneriniz var mı hocam o siteden parfüm almak istiyorumda

"Hocam, koku, içeriğinde sevdiğiniz notalarla ilgili bir durumdur. Ancak yine de kış ve serin havalarda akşam kullanmanızı önerdiğim 2 koku. Black Afgano ve Oud Greatnes. Sonbahar ve yaz aylarında kullanılabileceklerinizde, Diesel Only The Brave ve CD Fahrenheit [LUX] Gentleman Reserve Privee [GVN], tercih edebilirsin."

"Hocam, koku, içeriğinde sevdiğiniz notalarla ilgili bir durumdur. Ancak yine de kış ve serin havalarda akşam kullanmanızı önerdiğim 2 koku. Black Afgano ve Oud Greatnes. Sonbahar ve yaz aylarında kullanılabileceklerinizde, Diesel Only The Brave ve CD Fahrenheit [LUX] Gentleman Reserve Privee [GVN], tercih edebilirsin."
Ve hocam en sevdiğiniz kokuları şimdiden alın,nekadar beklerse yayılım ve kalitesi okadar artıyor.genelde 12 li olarak alıyorum ve 3 tanesi bitene kadar diğerleri beklemiş oluyor.Serin güneş görmeyen bir yerde bekletmenizi öneririm.

Ve hocam en sevdiğiniz kokuları şimdiden alın, ne kadar beklerse yayılım ve kalitesi o kadar artıyor. Genelde 12'li olarak alıyorum ve 3 tanesi bitene kadar diğerleri beklemiş oluyor. Serin güneş görmeyen bir yerde bekletmenizi öneririm.

Hocam yazın için ne önerirsiniz geceleri tek takılan bir tipim o yüzden bir problem değil fakat gün içinde sosyal bir insanım

Hocam yazın için ne önerirsiniz geceleri tek takılan bir tipim o yüzden bir problem değil fakat gün içinde sosyal bir insanım

Ve kaç yaşındasınız? Hocam, ona göre son bir önerim olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı