Kalın kitapları nasıl kullanıyorsunuz?

Quiong

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Muhendisligi Öğrencisi
Mühendislik okumuş herkes kullanmıştır elbet Serway'i. Ancak kitap çok fazla kalın sayfalar kendisi geri kapanıyor bastırarak kullansam sol taraf havada kalıyor bu sefer yazması sorun. Sadece serway degil calculus ve diger kitaplarda aynı şekilde, var mı önerisi olan?

Dosya Ekleri

• IMG_20201022_172909_940.jpg
    IMG_20201022_172909_940.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 85
Bu kitabı yazan mühendis mi şimdi? Benim bildiğim mühendis işleri kolaylaştırır. Adam resmen kimse okuyamasın diye böyle yazmış. 😀 E-kitap olarak okumayı deneyebilirsin.

Ego tatmin etmek için bu şekilde yayınlıyorlar herhalde. Yoksa 5 ayrı parça olarak ta satılabilir. Böyle bir kitap yazan bir mühendis, bu mühendislik hatasını görmemiş olamaz.

Mühendislik okumuş herkes kullanmıştır elbet Serway'i.
Yoo. Şükür o kitabı almadan, PDF'ini açmadan atlattık o kısmı.

Kullanmayacaksanız yakın. Ben gerçekten çöp olan kitapları öyle yapıyorum. Geri dönüşüme de verebilirsiniz. O kitaplar hala kullanılıyor. Üniversite öğrencilerine satabilir veya hediye edebilirsiniz.

Not: Evimde soba var, zevkine yakmıyorum.
Dipnot: Kalorifer de var, sobayı zevkine yakıyoruz aslında 😄

Bu kitabı yazan mühendis mi şimdi? Benim bildiğim mühendis işleri kolaylaştırır. Adam resmen kimse okuyamasın diye böyle yazmış. 😀 E-kitap olarak okumayı deneyebilirsin.

Netteki PDF'i siyah beyaz ve kalitesiz hocam, yoksa iPad Pro'dan mis gibi kullanırdım. Ocr ile ingilizcesini Türkçe yapayim dedim, kitap 800 küsur sayfa olunca gözüm yemedi.
Yoo. Şükür o kitabı almadan, PDF'ini açmadan atlattık o kısmı.

Kullanmayacaksanız yakın. Ben gerçekten çöp olan kitapları öyle yapıyorum. Geri dönüşüme de verebilirsiniz. O kitaplar hala kullanılıyor. Üniversite öğrencilerine satabilir veya hediye edebilirsiniz.

Not: Evimde soba var, zevkine yakmıyorum.
Dipnot: Kalorifer de var, sobayı zevkine yakıyoruz aslında 😄

Hoca serwayi tavsiye etti, fizik-matematik için başka kaynak öneriniz var mı? Malum derste uzunluk metre ile gösterilir denildikten 5 dk sonra Quark'lara geçiyoruz, tren izler gibi bakıyorum derse.
Aynı dertten ben de muzdaribim, 1400 sayfa bendeki bir kitap da. Keşke bölerek satsalar, hiç kullanışlı değil gerçekten.

Ünite ünite bölsem sorun olur mu acaba?
Aynı dertten ben de muzdaribim, 1400 sayfa bendeki bir kitap da. Keşke bölerek satsalar, hiç kullanışlı değil gerçekten.

Ünite ünite bölsem sorun olur mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı