Kaliteli çift taraflı bant tavsiyesi

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Trendyol'dan LED alacaktım, yorumlarında kesinlikle çift taraflı bant ile destekleyin yazmıştı çoğu kişi. 20-30 TL civarında boyalı, düz duvara (eski duvarlardaki gibi pürüzler yok) yapışacak kaliteli, kolay kolay çıkmayacak çift taraflı bant önerebilir misiniz?
Alacağım LED'in uzunluğu 5 metre. Ona göre bant önerirseniz sevinirim. 3 de olur fakat 5 metre olursa daha iyi.

10 yıllık. Hala, bitmedi. Hayatımda gördüğüm en sağlam çift taraflı bant.
İnternette var mı bilmem. Bulursan kesinlikle al. 6'li prizi masanın altına bantladım. Sökerken az daha prizin altı masada kalıyordu.

IMG_20210704_001633.jpg

Ben ledi çift taraflı bantla desteklemedim ve sorun olmadı. Çok satılan belli ledler var onları alırsanız sorun olmaz. Ayrıca çift taraflı bantın her türlüsü iş görür çok düşünmenize gerek yok. Ben hırdavatçıdan aldım prizleri tutturdum sorunsuz kullanıyorum :).

10 yıllık. Hala, bitmedi. Hayatımda gördüğüm en sağlam çift taraflı bant.
İnternette var mı bilmem. Bulursan kesinlikle al. 6'li prizi masanın altına bantladım. Sökerken az daha prizin altı masada kalıyordu.

Eki Görüntüle 1095352
Maşallah hocam 10 yıl nedir. Biz 10 yılda 3 televizyon değiştirdik sizin bant hala bitmemiş.

Dükkanım için toplu alışverileri Ulusbant sitesinden yapıyorum yani her ay düzenli olarak bantları oradan alıyorum, toplu alımlarda gayet iyi de indirim yapıyorlar eğer ki benim gibi işletme veya dükkan sahibi var ise bu siteden toplu alım yapabilirler.

Geri
Yukarı