Kaliteli gaming mouse önerisi

Bir sürü model yazmışsınız detaylı araştırmaya çıkayım bu modeller üzerinde o zaman :D ya mouse konusunda bütçe fiyat çok bilmiyorum pek ne kadar verilir hangisi fiyatına göre güzeldir bende logitech g300s vardı işte 5 yıldır kullanıyordum artık yenileme zamanı geldi yoksa hala kullanırdım :D

Logitech markasından tam da kafamdaki modeli söylediniz bu arada :D görünüşünü vesaire cidden çok beğendim önceki mouse da g300s olduğu için logiteche de çok sıcağım hiç üzmemişti beni 4-5 sene boyunca :) Bir yandan da arkadaşım steelseries aerox 5 modelini kullanıyor o da aerox 5 modelini önermişti bana
Hocam G502 falan almayın hatta Logitech'in çoğu modelini almayın güzel mouselar ama fiyatlarını asla hak etmiyorlar benim dediklerim arasından hem elinize uygun olanı hemde bütçenize uygun olanı alın. EloShapes adlı siteden mouse şekillerine ve büyüklüklerine bakabilirsiniz.

Bu arada Aerox 5 fiyatını kesinlikle hak etmiyor 1900 TL ye hem kablosuz hemde çok daha kaliteli ürünler var.

Hocam G502 falan almayın hatta Logitech'in çoğu modelini almayın güzel mouselar ama fiyatlarını asla hak etmiyorlar benim dediklerim arasından hem elinize uygun olanı hemde bütçenize uygun olanı alın. EloShapes adlı siteden mouse şekillerine ve büyüklüklerine bakabilirsiniz.
Tamamdır çok teşekkürler Pulsefire haste modeline bakıyordum ben de epey beğendim :) bir sorum daha olacak şimdi fps oyunları da oynayacağım elbet benim bildiğim kablolu mouselar çok daha avantajlıydı o konularda ama o avantaj artık ne derecede hala fark var mı ?

Tamamdır çok teşekkürler Pulsefire haste modeline bakıyordum ben de epey beğendim :) bir sorum daha olacak şimdi fps oyunları da oynayacağım elbet benim bildiğim kablolu mouselar çok daha avantajlıydı o konularda ama o avantaj artık ne derecede hala fark var mı ?
Hocam fark yok benim attığım mouseların bazıları, belkide çoğu kablosuz. Rahat bir şekilde gecikmesiz olarak kullanabiliyorsunuz artık gecikme olmadan. Bende attıklarım arasında R1 Pro'yu kullanıyorum gecikme falan yok.

Hocam fark yok benim attığım mouseların bazıları, belkide çoğu kablosuz. Rahat bir şekilde gecikmesiz olarak kullanabiliyorsunuz artık gecikme olmadan. Bende attıklarım arasında R1 Pro'yu kullanıyorum gecikme falan yok.
Anladım teşekkürler mouse almayalı 4-5 sene oluyor haliyle güncel kablolu kablosuz mouse konusunda çok bir bilgim yok dediğin gibi gecikme konularında sıkıntı yoksa o zaman kablosuz modellere de bir göz atmam lazım ama incelemelerine vesaire baktım pulsefire haste modeline yakınım daha çok şimdilik diğer yazılan modellere de bakıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı