Kaliteli gaming mouse önerisi

Phantomx

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, 7800x3D ve 4070 Ti super ekran kartlı sistemimin diğer bileşenlerini de tamamladım yan ürünlerde klavye ve kulaklık siparişini de verdim sırada mouse kaldı. Size sorum Logitech, SteelSeries gibi markalarda kaliteli kablolu Gaming mouse önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Gaming mouselarda bütçe fiyat vesaire konusunda çok bilgim yok o yüzden fiyat performans ürünü de yazabilirsiniz fark etmez.

Pulsefire haste, SS Prime, G-Wolwes Hati S Stardust,M800 Ultra, Dragonfly F1/F1 Pro, VXE R1 Pro/Pro Max, DAV3 Pro, Lamzu'nun modelleri.

Her bütçeden var bütçe belirtmediğiniz için.

Kablolu istiyorsan Steelseries Prime fiyatına göre çok çok iyi.
Steelseries Prime konusunde evet bir sürü yazı gördüm technopatta cidden fiyatına göre çok iyi deniyor. Arkadaşım mesela steelseries aerox 5 kablolu mouse kullanıyor o da onu önermişti mesela o modeli nasıldır bilginiz var mı ?

Pulsefire Haste.
Hyperx mouselar hakkında çok bilgim yok bir araştırma yapmam lazım yorumunuz için çok teşekkürler :)

Mouse işi bence biraz da ele oturma işi. Büyük bi magazaya git önce bir kaç tanesini avucunla kavra. Şahsen ben steelseries ürünlerini uzun süreli kullanamadım, logitech daha uygun geliyor. G502 tavsiyem. İster kablolu ister kablosuz kullanabilirsin...

Pulsefire haste, SS Prime, G-Wolwes Hati S Stardust,M800 Ultra, Dragonfly F1/F1 Pro, VXE R1 Pro/Pro Max, DAV3 Pro, Lamzu'nun modelleri.

Her bütçeden var bütçe belirtmediğiniz için.
Bir sürü model yazmışsınız detaylı araştırmaya çıkayım bu modeller üzerinde o zaman :D ya mouse konusunda bütçe fiyat çok bilmiyorum pek ne kadar verilir hangisi fiyatına göre güzeldir bende logitech g300s vardı işte 5 yıldır kullanıyordum artık yenileme zamanı geldi yoksa hala kullanırdım :D

Mouse işi bence biraz da ele oturma işi. Büyük bi magazaya git önce bir kaç tanesini avucunla kavra. Şahsen ben steelseries ürünlerini uzun süreli kullanamadım, logitech daha uygun geliyor. G502 tavsiyem. İster kablolu ister kablosuz kullanabilirsin...
Logitech markasından tam da kafamdaki modeli söylediniz bu arada :D görünüşünü vesaire cidden çok beğendim önceki mouse da g300s olduğu için logiteche de çok sıcağım hiç üzmemişti beni 4-5 sene boyunca :) Bir yandan da arkadaşım steelseries aerox 5 modelini kullanıyor o da aerox 5 modelini önermişti bana

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı