Kaliteli güç kaynağı önerisi

Son düzenleme:
Türkiyede garantili olarak daha mantıklı seçenekler var biraz araştırırsan Corsair, Cooler Master, High Power gibi markaların Türkiye'deki garantili ürünlerini aynı fiyata alabilirsin.

O PSU da gayet güzel fakat yabancı ülkede. PSU ve güç kaynağı tarzı ürünleri ülke farkları sebebiyle Türkiye üzerinde almanız daha iyi olacaktır. Bütçeniz nedir ve kaç W bir güç kaynağı arıyorsunuz?

Şimdilik aşağıdaki ürünü önerebilirim.

Cooler Master Watt 650W 80+ Bronze Aktif PFC 120mm Fanlı PSU Fiyatı
Şuan ki güç kaynağım Boost marka 500w. 12v kanalından 25.5 amper veriyor. Kaç watt ediyo bilmiyorum ama birazda ileri dönük olması için 600w olsa daha iyi olur ama 500w'da olur. Bütçem ise 400 tl civarı.

Son düzenleme:
O PSU da gayet güzel fakat yabancı ülkede. PSU ve güç kaynağı tarzı ürünleri ülke farkları sebebiyle Türkiye üzerinde almanız daha iyi olacaktır. Bütçeniz nedir ve kaç W bir güç kaynağı arıyorsunuz?

Şimdilik aşağıdaki ürünü önerebilirim.

Cooler Master Watt 650W 80+ Bronze Aktif PFC 120mm Fanlı PSU Fiyatı
Acil acil acil
Merhabalar yeni konu açamadığımdamn buraya yazmak istedim msi Amd r9 390x ekran kartı z170A gaming pro seri anakart cooler master soğutcu i5 8700k işlemci 8*2 hyper furyx 3200mhz ram thermaltake siyah camlı kasa sistemim var thermaltake 750w 80plus bronze güç kaynağı kullanıyordum ama dün açıkken bilgisaya birden kapandı ve bir daha açışmadı götürdüm psu gitmş dedler ve bu vatandan toplamıştım ve bu psu hatası 2. Oluyor garantisi bittiğinden dışarı götürdüm ve psu değişmesi lazım dediler önerebileceğiniz bu 500-600 max civarlarında güç kanağı varmı acil olarak değiştirmem lazımda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı