Kaliteli kulak üstü kulaklık önerisi

thinking

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kulak içi kulaklıklarım var. Memnunum ama uzun süre kulak içi kullanmak evde özellikle rahatsızlık veriyor.
Hem evde hem dışarıda kullanabileceğim kulak üstü kulaklık arıyorum.
Bluetooth olması uzun süre kullanımda kulaklarımı acıtmaması kaliteli ses vermesi şarjının uzun sürmesi benim için önemli.
Bütçe : 1000-2000₺

Son düzenleme:
Ortadır diye düşünüyorum. Kulaklık kulaklığım tam kaplasın istiyorum aslında.

Sennheiser HD 350BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Kulağınız 6 cm veya daha küçükse bunu öneriyorum. Kulağım tam 6 cm olduğu için tam yerleşiyor ve herhangi bir yere temas etmiyor. Kulağınız büyükse önermiyorum, uzun kullanımda ağrıtabilir. Ses kalitesi gerçekten çok iyi. 1500 TL civarındaydı, indirimdeymiş şu an. Oyun değil, günlük kullanımda memnun eder.
  • Sesler çok net.
  • Bass yok denecek kadar az.
  • Mikrofonu bütün sesleri veriyor aldığınız nefesi bile. Uygulamalardaki ses filtrelerinden yoksa pek iyi olmuyor.
  • Ürün çok kaliteli. 5 6 yıl üzmeden götürür. -Buraya vurgu yapayım çok sağlam ürün.-

Ortadır diye düşünüyorum. Kulaklık kulaklığım tam kaplasım istiyorum aslında.

Ben Soundcore Life 2 Neo kullanıyorum güzel kulaklık Full sesi çok fazla geliyor ve bassları çok kaliteli 700 TL civarı fiyatı var.
Ben Soundcore Life 2 Neo kullanıyorum güzel kulaklık Full sesi çok fazla geliyor ve bassları çok kaliteli 700 TL civarı fiyatı var.

Şarj süreside hızlı şarj var ve ben her gün dinlememe rağmen sabah akşam 1 hafta götürüyor 60 saat dinleem süresi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı