Kaliteli oyuncu mouse önerisi

Deslow

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant gibi oyunları oynamak için kaliteli bir mouse arıyorum 100 TL'nin altında. Öyle sinirlenip mouse kıran tiplerden değilim kaliteli, elimde kalmayacak bir mouse önerirseniz sevinirim.

Bence biraz daha biriktirip bunu alın LOGITECH Lightsync G203

Onun dışında...

1616440079746.png

Bunlardan hangisi?

Bence biraz daha biriktirip bunu alın LOGITECH Lightsync G203

Onun dışında...

1. olan hoşuma gitti ancak bunun tekerlek tuşu bozulmaz değil mi dandik değildir umarım yani. Bir de HP M160 Rgb Işıklı Kablolu Usb Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu hoşuma gitti kaliteli midir?

Fingertip grip.

Dostum tam olarak göremiyorum ama yanlarında makro tuşu var mı o mousenin acaba? Ve dediğim gibi tekerlek tuşu bozuluyor mu acaba o tür mouseların?
Muhtemelen Gamenote MS1012a alacağım.

Son düzenleme:
Dostum elim orta uzunlukta tutuş şeklim düz yani normal bir tutuş.
Normal tutuş diye bir şey yok 3 tutuş türü var ona göre bir mouse almanızı öneririm yoksa kullanırken rahatsız olabilirsiniz

Önerdiğim mouselar 100₺ o yüzden çok üst bir kalite beklemeyin bizzat kendim uzun süre kullanmadığım için ne kadar sürede bozuluyorlar bilmiyorum

Şu anda kullandığım mouse SMX-R13 gayet güzel bir fare makro tuşu da var 1 yıldan fazla süre oldu bir sıkıntı yaşamadım isterseniz buna da göz atabilirsiniz

Normal tutuş diye bir şey yok 3 tutuş türü var ona göre bir mouse almanızı öneririm yoksa kullanırken rahatsız olabilirsiniz.

Önerdiğim mouselar 100₺ o yüzden çok üst bir kalite beklemeyin bizzat kendim uzun süre kullanmadığım için ne kadar sürede bozuluyorlar bilmiyorum.

Şu anda kullandığım mouse SMX-R13 gayet güzel bir fare makro tuşu da var 1 yıldan fazla süre oldu bir sıkıntı yaşamadım isterseniz buna da göz atabilirsiniz.

Dediğim gibi tutuş şeklim 'fingertip grip' olan. Dün gece biraz daha araştırdım Gamenote 814 sensörü kaliteliymiş galiba onu almayı düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı