Kaliteli Profesyonel Web Sitesi Kurmak

ENES ULUSOYLAR

Hectopat
Daha fazla  
Kaliteli bir Web sitesi oluşturmak istiyorum. Fakat yaşım 15, ne yapmam gerekiyor? Nereden başlamalıyım? İleride yazılım mühendisi olmak istiyorum. Bu işlerden anlarım. HTML biliyorum. Tabii ki bu da yetmiyor. Youtube'dan ders videoları izliyorum.
İzlediğim kadarıyla yapıyorum fakat kaliteli değil. Ne yapmalıyım?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir Web sitesi oluşturmak istiyorum. Fakat yaşım 15, ne yapmam gerekiyor? Nereden başlamalıyım? İleride yazılım mühendisi olmak istiyorum. Bu işlerden anlarım. HTML biliyorum. Tabii ki bu da yetmiyor. Youtube'dan ders videoları izliyorum.
İzlediğim kadarıyla yapıyorum fakat kaliteli değil. Ne yapmalıyım?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam dostum;

güzel bir alana kendini yönlendirmen gayet güzel. şu makaleye bir göz atmanı öneririm: Yazılımcı Olmak İsteyenlere!

Basit kodlardan başla mantığı oturt daha sonra karmaşık işlere giriş ve hayal gücünü geliştir.
Tasarımdan da geri kalma hem kod yaz hem tasarım yap.

Böyle işler için öncelikle bilgisayar mühendisliği okumana gerek yok.Kendi başına iyi bir web sitesi yapıp bundan para kazanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı