Kaliteli PSU önerisi

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Arkadaşlar bunun için her yerden bilgi almaya çalışıyorum çünkü gerçekten en önemli parça.
Şimdi bana Fsp 500w Fsp500-60ahbc Aktif Pfc Power Supply - n11.com al diyen çok oldu.
Sonra başka bir forumda Aerocool 500W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP500) | Teknobiyotik önerildi.
Onun dışında internette izlediğim bir video acayip beni etkiledi ve Dark Force+ 500W 80+ Yarı Modüler 14cm Mavi Fanlı ATX Güç Kaynağı (DKPS580S1) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik modeli de acayip ilgimi çekti sizce ne yapmam gerekiyor?

Bütçem: 300-400₺.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark marka psu alma. Bilindik ve güvenilir psu almak daha mantıklı. Fsp 500w 60ahbc'yi şahsen kullanıyorum. Memnunum da sessiz performanslı. Ama Aerocool da kaliteli bir markadır. Sisteminize 500 watt yetiyor ise Fsp ve Aerocool arasında seçim yapmalısınız. Arasında 100 TL var ben olsam Aerocool alırdım. Ben 60ahbc'yi 270 TL ye almıştım. Şuan 360 TL :D Dediğim gibi fiyat oranına, insanların yorumlarına, videolara bakıp 2 sinden birini seçebilirsiniz. 2 side güzel sorun çıkartmaz.

Ben de PSU alma aşamasındayım. Tercihimi FSP den yana kullanacağım. İki marka arasında size de FSP almanızı tavsiye ederim. Sadece AHBC serisini biraz daha araştırabilirsiniz. Çünkü çok serisi var. Forumları inceleyin kullanıp sorun çıkan arkadaş görmediğiniz sürece alabilirsiniz.

Arkadaşlar bunun için her yerden bilgi almaya çalışıyorum çünkü gerçekten en önemli parça.
Şimdi bana Fsp 500w Fsp500-60ahbc Aktif Pfc Power Supply - n11.com al diyen çok oldu.
Sonra başka bir forumda Aerocool 500W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP500) | Teknobiyotik önerildi.
Onun dışında internette izlediğim bir video acayip beni etkiledi ve Dark Force+ 500W 80+ Yarı Modüler 14cm Mavi Fanlı ATX Güç Kaynağı (DKPS580S1) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik modeli de acayip ilgimi çekti sizce ne yapmam gerekiyor?

Bütçem: 300-400₺.
Aman diyeyim öyle Frisby,Dark vs. sırf beleşe işi halledeyim diye sistemini ve kendini riske atma.Zamanında ben de Frisby 250W PSU almıştım.Fanı Testere gibiydi yağladım vs. ama nafile.Pişman olursun söyleyeyim. 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı