Kaliteli PSU önerisi

Aman diyeyim öyle Frisby,Dark vs. sırf beleşe işi halledeyim diye sistemini ve kendini riske atma.Zamanında ben de Frisby 250W PSU almıştım.Fanı Testere gibiydi yağladım vs. ama nafile.Pişman olursun söyleyeyim. 😉
@Geguaqo Frisby?
Şu an kendi sistemimde bu PSU mevcut hiçbir sorun yok biraz ses yapıyor diyenler var ama beni rahatsız etmedi bakmanı öneririm kalitelidir.

@Tegwen Yakın zamanda toplayacağım sisteme bir PSU alacağım ve gerçekten bu konu hakkında elimden geldiği kadar bilgi edinmeye çalışıyorum ve sadece "sisteme kötü bir PSU alabilirim" ihtimalinden korkuyorum. Az önceki arkadaşlar aynı fiyata Corsair VS550 önerdiler. Sizce XIGMATEK'in bu PSU'su daha mı iyidir?

@Geguaqo Frisby?

@Tegwen yakın zamanda toplayacağım sisteme bir PSU alacağım ve gerçekten bu konu hakkında elimden geldiği kadar bilgi edinmeye çalışıyorum ve sadece "sisteme kötü bir PSU alabilirim" ihtimalinden korkuyorum. Az önceki arkadaşlar aynı fiyata Corsair VS550 önerdiler. Sizce Xigmatek'in bu PSU'su daha mı iyidir?

Yani marka olan Frisby'yi kastettim. Ve tekrar ekleyeyim. Beş para etmez.

@Geguaqo Frisby?

@Tegwen Yakın zamanda toplayacağım sisteme bir PSU alacağım ve gerçekten bu konu hakkında elimden geldiği kadar bilgi edinmeye çalışıyorum ve sadece "sisteme kötü bir PSU alabilirim" ihtimalinden korkuyorum. Az önceki arkadaşlar aynı fiyata Corsair VS550 önerdiler. Sizce Xigmatek'in bu PSU'su daha mı iyidir?

İki markada iyi markalardır pişman olmazsın ama dediğim gibi aynı PSU ben kullanıyorum hiçbir sorun yok ses sorunu da yok. Ama bazı deneyimlerde sesli çalışıyor diyiyorlar.

@Geguaqo Frisby?

@Tegwen Yakın zamanda toplayacağım sisteme bir PSU alacağım ve gerçekten bu konu hakkında elimden geldiği kadar bilgi edinmeye çalışıyorum ve sadece "sisteme kötü bir PSU alabilirim" ihtimalinden korkuyorum. Az önceki arkadaşlar aynı fiyata Corsair VS550 önerdiler. Sizce XIGMATEK'in bu PSU'su daha mı iyidir?
Hayır daha iyi değil. Corsair daha kaliteli ürün.

@Geguaqo Frisby?

Aynen bak normalde Fsp kaliteli bir markadır ama 60ahbc serisi en düşük f/p ürünüdür. Şuan atılan corsair daha güzel duruyor bütçene göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı