Kaliteli Rampage kulaklık önerisi

Bütçe
600 tl

Birinin mikrofon kalitesi çok kötü ve ses kartı yok diğerinin yazılımını yükleyince dip ses oluyor.

İlle de Rampage diyorsan drop Plus al. Kullanıyorum bir sorunu yok, ama galiba o paraya HS50 Pro alınabiliyor :)

Corsair ürünleri kronik sorunlu hocam yazılımı yükleyince dip ses oluşuyor ve mikrofonu çok kötü.
Öyle bir şey yok. Kronik sorun olsaydı hiç kimse o firmadan kulaklık almazdı. Şans işi biraz tabii 🙂

Hocam yani ben 600-700 TL vereceğim bir de üstüne dip ses olmasın diye şansımın yaver gitmesini bekliyiceğim aman hocam kalsın.

Corsair ürünleri kronik sorunlu hocam yazılımı yükleyince dip ses oluşuyor ve mikrofonu çok kötü.
Nereden biliyorsunuz? HS50 bile Rampage markasını 3000 kere ezer geçer. Neden Rampage? Yani aşırı kalitesiz.

Hocam yani ben 600-700 TL vereceğim bir de üstüne dip ses olmasın diye şansımın yaver gitmesini bekliyiceğim aman hocam kalsın.
Tamam o zaman git FURY X al. En azından sırf kaliteli diye aldığın markalardaki gibi dip ses sorunu ile uğraşmazsın. Ayrıca kablosuz daha ne olsun.

Nereden biliyorsunuz? HS50 bile Rampage markasını 3000 kere ezer geçer. Neden Rampage? Yani aşırı kalitesiz.

Bu kulaklığın mikrofonu çok kötü ayrıca bunu bana bir Corsair fan boy diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı