Kaliteli ücretsiz oyun kalmadı

alfm34

Hectopat
Yer
Memleket
Daha fazla  
Merhabalar, ben Steam'de ücretsiz oyun araştırması yapıyorum. Şimdiye kadar pek çok ücretsiz oyun inceledim. Geçenlerde de GTA benzeri açık dünya oyun aradım fakat bulamadım. Steam'in altını üstüne getirdim yok öyle bir oyun arkadaş. APB Reloaded var fakat o oyun da Online ve pek fazla özgürlüğü yok. Grand Theft Auto serisinin 3.oyunu bile paralı. Ben oyunlara para vermek istemiyorum, üstelik GTA3 gibi bir oyuna 18TL vermek hiç istemiyorum. Neden GTA3 gibi bir oyun 18TL olur ki? Fakat korsan oyun indirince de oyunu yapan kişinin hakkına girmiş gibi hissediyorsun. Üstelik virüs riski de var. Steam'de GTA1 ile GTA2 ücretsiz fakat onların da indirme butonu yok, yani kütüphanenize bile eklenmiyor. Genellikle bulduğum ücretsiz oyunlar ya Online oyunlar oluyor ya FPS oyunu oluyor ya da 2 boyutlu bağımsız oyunlardan oluyor. Artık Epic Games'ten oyun bekler oldum. Fakat istediğim oyunlara tabii ki de ulaşamadım. Ne ücretsiz bir araç sürme simulasyonu var, ne de GTA benzeri oyun. Artık her şey parayla, demo oyunlarıyla idare etmeye çalışıyorum. Just Cause 2'nin demosu hoşuma giden demolardan. Geçici olarak oynayacağım oyunlara da para vermek istemiyorum. Tek kişilik, hikayeli oyunlar çok azaldı, genellikle bir iki el girmelik rekabetçi oyunlar rağbet görüyor. Bu nedenle bırakın ücretsiz oyunu, tek kişilik oyunlar çok azaldı. Online oyunlara girince de insan hırs yapıyor, sinirleniyor. Rahatlamak için oyun giriyorsun, sinirlenip çıkıyorsun. Böyle düşüncelerimi döktüğüm bir yazı oldu, siz de görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İndirimde GTA 3, VC, SA'yı 14 liraya alabilirsiniz çok istiyorsanız. 22 lirayla ŞOK'tan İninal kart alıp içine de 15 lira atabilirsiniz.

Geri
Yukarı