Kaliteli ve 144 Hz monitör önerisi

Nuttertoolss

Hectopat
Daha fazla  
Evde bulunan IPS panel D2769VH monitörümü 60 Hz olduğu için gidip G2460PG monitörü aldım, görüntü kalitesi beklediğimden kötü cıktı. Parlaklık olsun renk kalitesi olsun ve 27 inçten sonra 24 inç'e düşmek de biraz attan inip eşeğe binmek gibi oldu ama sadece oyun akıcılığı hosuma gitti. Monitörü teknobiyotik.com'dan aldım (1900 TL'ye ). 7 iş günü içinde geri verip paramı alma hakkım var, tavsiye edebileceğiniz görüntü kalitesi iyi + 144 Hz olan bi monitör var mı? Ekran kartım GTX980, şimdilik işimi görüyor. Belki 3-4 sene sonra SLI yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle. Artık TN'nin seni mümkün etmesi imkansız. CFG70 alabilirsin. Hem ucuz hem çok iyi bir monitör. SVA panel kullanıyor ve 144 Hz. GTX 980 için tercih edilebilir.

Kullanacağın alanı söyler misin ? Oyun oynamak içinse 27 fazlalıktır. 24 gayet idealdir.
Normalde 3-4 senedir 27 inç kullandığım için bi kucuk geldi bana o yüzden.

TN panelin renk doyğunluğu IPS kadar iyi değil. Senin sorunun TN panel bir monitör aldığın için sanırım.

Mesela şu varmış IPS panel 144Hz monitör olarak.

ASUS 27" MG279Q 4ms 144Hz 2K HDMI+DP FreeSync IPS Gaming Monitör
Çok güzel özellikleri ama o bütcelere cıkamam benim bütce 2000 civarı.

BENQ ve ASUS 144Hz monitörleri güzeldir. IPS olanlar. ms'ye fazla takılma.
Pg248q nasıl acaba? Onun için de renkler hakkında kötü yorumlar duydum.

Güzelmiş GSYNC özelliği yok bir tek eksikliğini hisseder miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı