Kalitesiz USB ile format atmak

Burkicannjr

Hectopat
Yer
Angara
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarıma format atacağım ama atacağım USB biraz kalitesiz. A101'den alınmış GO Smart marka bir USB SanDisk USB 45 liraydı. 16 GB idi bu USB 32 GB 37 lira nasıl oluyor anlamadım. İşte her neyse USB A101 malı format atarken bir şey olur mu korktum biraz yoksa Kingston USB'yi kullanacağım.

Dosya Ekleri

• gosmart-32-gb-otg-dual-smart-usb-flash-disk-bellek-android-uyumlu__1407931593742010.jpg
    gosmart-32-gb-otg-dual-smart-usb-flash-disk-bellek-android-uyumlu__1407931593742010.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olmaz. Okuma/yazma hızı düşüktür yalnız, 5-10 dakika fazladan beklersin en fazla.
Olabilecek en büyük sorun, kurulum yaparken okuma hatası vermesi ve kurulumu baştan sarmanız gerekmesi. Bilgisayar bozulmaz, kurduktan sonra da Windows'ta herhangi bir arıza çıkmaz, merak etmeyin.

A101'den SanDisk almış olsaydın korkmana gerek yoktu ama GO Smart ile bu iş zor, zira içine attığım RAR'lı dosyayı bile başka bilgisayarda açmıyor bozuk arşiv diyor, arşivin orijinalinde problem yok, dosyayı kopyalarken bitmesini bekliyorum bitince güvenle çıkar seçeneği ile bağlantıyı kesiyorum yine aynı. Arşiv yapmadan atıyorum dosyaların bazılarını alıyor bazılarını bozuyor, 40 dakikalık bir dizi atacağım bakalım nasıl olacak.
A101'den sandisk almış olsaydın korkmana gerek yoktu ama go smart ile bu iş zor, zira içine attığım rar'lı dosyayı bile başka bilgisayarda açmıyor bozuk arşiv diyor, arşivin orjinalinde problem yok, dosyayı kopyalarken bitmesini bekliyorum bitince güvenle çıkar seçeneği ile bağlantıyı kesiyorum yine aynı. arşiv yapmadan atıyorum dosyaların bazılarını alıyor bazılarını bozuyor, 40 dakikalık bir dizi atacağım bakalım nasıl olacak

A101'den SanDisk almış olsaydın korkmana gerek yoktu ama GO Smart ile bu iş zor, zira içine attığım RAR'lı dosyayı bile başka bilgisayarda açmıyor bozuk arşiv diyor, arşivin orijinalinde problem yok, dosyayı kopyalarken bitmesini bekliyorum bitince güvenle çıkar seçeneği ile bağlantıyı kesiyorum yine aynı. Arşiv yapmadan atıyorum dosyaların bazılarını alıyor bazılarını bozuyor, 40 dakikalık bir dizi atacağım bakalım nasıl olacak.
A101'den SanDisk almış olsaydın korkmana gerek yoktu ama GO Smart ile bu iş zor, zira içine attığım RAR'lı dosyayı bile başka bilgisayarda açmıyor bozuk arşiv diyor, arşivin orjinalinde problem yok, dosyayı kopyalarken bitmesini bekliyorum bitince güvenle çıkar seçeneği ile bağlantıyı kesiyorum yine aynı. Arşiv yapmadan atıyorum dosyaların bazılarını alıyor bazılarını bozuyor, 40 dakikalık bir dizi atacağım bakalım nasıl olacak.

Evde bir tane SanDisk Cruzer fit buldum içindekileri eski bilgisayarıma attım sonra biçimlendirdim abim bilgisayarımı verince formatlıycam bilgisayarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı