Kalp Krizi

Hakemler sürekli bir sınavdan geçiyor biliyorum. Belirli bir mesafeyi belirli bir sürede koşması isteniyormuş. Günahı boynuma olsun ama doping maddesi kullanmıyor olabilir, belki o madde kalp krizi geçirtmiş olabilir. Ama en kesin sonucu otopsi verir tabiki.

Hakemler sürekli bir sınavdan geçiyor biliyorum. Belirli bir mesafeyi belirli bir sürede koşması isteniyormuş. Günahı boynuma olsun ama doping maddesi kullanmıyor olabilir, belki o madde kalp krizi geçirtmiş olabilir. Ama en kesin sonucu otopsi verir tabiki.
Otopsi raporunu merakla bekliyorum desem yeridir. :D

Sigara içende ölüyor içmeyen de. Benim dedem halen bugündür içer adam sağlıklı. Bu yaşa kadar yaşamış. Günde 1 - 2 paket içen kişi görerek söylüyorum.

Burada sağlık kategorisi açılma teklifi verilmişti, gerekli bilgili kişiler olmadığı için açılmamıştı. Bu açtığımız konu yine ayrı yola gidiyor. Kilitlenmesi tavsiyemdir. Otopsi raporu geldiği zaman güncellenir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı