Kamera olarak S23 ve iPhone 13 arasında fark var mı?

Android.
7500 TL 90 Hz ekran.

Yenilikçi Apple (!)
50000 TL 60 Hz.

iPhone lara lafım yok mükemmel telefonlar ama yenilik yok abi. Gidip iPhone 15 alsam her ne kadar güçlü olsada bı akıcılık isterim yani en azından 90 Hz bile olabilirdi.
Bul ağı için bile iPhone tercih edilebilir :)

Böyle şeyler Android'de yokmuş gibi konuşmayın hocam :D Google cihaz bul var, telefona göre ek özellikler dahil bile oluyor.

Bul ağı için bile iPhone tercih edilebilir :)

Böyle şeyler Android'de yokmuş gibi konuşmayın hocam :D
Mesajımda öyle bir ibare yok. İkisini de deneyimledim. Apple tarafındaki ekosistem ve bul ağı çok daha gelişmiş. Bu tarz konular altında seviyeli bir fikir alışverişi yapılmayacağını unutmuşum, çoluk çocuk kaynıyor ortalık.

Apple tarafındaki ekosistem ve bul ağı çok daha gelişmiş.

Apple'ın ekosisteminin Android'e göre çok daha iyi olduğunu biliyorum bende iki sistemi de deneyimlerim ve hala kullaniyorum. Sadece bul ağı için iPhone almak ne kadar mantıklı olur sizce hocam?

Bu tarz konular altında seviyeli bir fikir alışverişi yapılmayacağını unutmuşum.

Size kötü niyetli karşılık vermek istemedim yanlış anladiysaniz kusura bakmayın hocam.

iPhone her zaman her konuda daha iyidir, şu Android'lere para harcamayın artık.
Bu forumda niye Apple fanboylarına cevap verme/konuşma hakkı tanınıyor acaba? Arkadaşım 2015'te değiliz artık anlayın şunu. S23'ün rakibi iPhone 13 bile değil. Hem güncellik hem de diğer özellikler bakımından S23 kat be kat daha iyi. Nolur susun artık, konusmaya hakkınız yok elma fanboyları sizi.

Kamera olarak S23 daha iyi. Sadece kamera olarak değil, batarya dışında her konuda S23 daha iyi. 120Hz'den tut ekran çözünürlüğüne, işlemci gücüne kadar her şeyde S23 daha iyi. iPhone 13 kötü bir telefon değil yanlış anlaşılmasın ancak S23 daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı