Kamera ve stabillik açısından en iyi telefon ?

Hangi telefonu almalıyım ?

• Oy verenlerin toplamı
    42

Cazzarie

Kilopat
Merhaba,

Yeni gelen teknolojilerle birlikte telefonu yenileme zamanının geldiğini düşünüyorum. Oyun olsun stabillik olsun ve en önemlisi kamera açısından olsun beni üzmeyecek telefon hangisi olur sizce ?

LG G2 kullanıcı olarak Lumia 930 öneririm. Windows Phone' un stabilliği düşük donanımlar da bile mükemmel iken yüksek donanımlı bir telefonda çok daha iyi olacaktır. Ayrıca 20 MP' lik bir kamera da Lumia 930 için gayet iyi. Tüm bunların yanın da bir de Nokia' nın kamera yazılımlarındaki başarısı ile iyi bir fotoğraf deneyimi yaşayabilirsin. Önerim stabillik açısından L930 ama diğer telefonlar da performans olarak gayet iyi.

windows phone ve ıphone dusuk donanımlarda yuksek performans alabılırsın suanda 4s kullanıyorum gayet memnunum fıyatlarıda dusmus durumda dusunebılırsın androıd pek stabıl bır ısletım sıstemı degıldır 2gb ram olsa bile telefon bır kac uygulamadan sonra kasmaya baslayabılır

windows phone ve ıphone dusuk donanımlarda yuksek performans alabılırsın suanda 4s kullanıyorum gayet memnunum fıyatlarıda dusmus durumda dusunebılırsın androıd pek stabıl bır ısletım sıstemı degıldır 2gb ram olsa bile telefon bır kac uygulamadan sonra kasmaya baslayabılır
Aynen katılıyorum fakat yeni gelecek nesil için 4 gb ramler olacak ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı