Kameraya yazı yazma uygulaması

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zoom efekti 2. videodan yapabilirsin.
Sondaki anlattığı yerden offset ayarı ile Zoom seviyesini ayarlayabilirsin.

OBS kullanmayı az da olsa bilmeniz lazım.
Biliyorsanız videodan bakarak istediğiniz efektleri adam anlatmış çok rahat yaparsınız.

OBS'yi açınca sağ taraftan Sanal Kamerayı Başlat demeyi unutmayın.

Zaten sanal kamare başlar demeden OBS logosu gelmez. İlk kez yapıyorsa tabii ki. Kaynak eklemesi lazım

Biliyorsanız videodan bakarak istediğiniz efektleri adam anlatmış çok rahat yaparsınız.

Zaten sanal kamare başlar demeden OBS logosu gelmez. İlk kez yapıyorsa tabii ki. Kaynak eklemesi lazım
Hocam sanal kamera kapalıyken OBS logosu oluyor, açınca logo gidiyor diye biliyorum ben.

Zoom efekti 2. videodan yapabilirsin.
Sondaki anlattığı yerden offset ayarı ile Zoom seviyesini ayarlayabilirsin.
H
Hocam sanal kamera kapalıyken OBS logosu oluyor, açınca logo gidiyor diye biliyorum ben.

1666279852993.png

Ne demek istediğnizi anlamadım ama kaynak eklemeden böyle gözükür zaten. Hiç OBS kullanamyı bilmiyorsnaız videodakileri yapmanız çok zor. Birkaç video izleyip öğrenin bence.

Ne demek istediğnizi anlamadım ama kaynak eklemeden böyle gözükür zaten. Hiç OBS kullanamyı bilmiyorsnaız videodakileri yapmanız çok zor. Birkaç video izleyip öğrenin bence.
Ekrana yazı nasıl yazacağım peki?

1666280121326.png
Herşey ters son olarak bunu nasıl halledeğim??

1666280142121.png

Metin tuşuna basın.

Kamerada öyle gözüküyor karşıya normal gidiyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı