KamilKoç İyi mi?

alpserhat

Hectopat
Yer
Rize
Kamilkoç ile otobüs seferi yapan var mı? Otobüsün içi nasıl, temiz mi ve muavinleri kibar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamilkoç ile otobüs seferi yapan var mı? Otobüsün içi nasıl, temiz mi ve muavinleri kibar mı?

Birkaç sene önce deneyimlemiştim gayet güzel otobüs içi temizdi. İkramları vs. falan çok iyiydi. Ayrıca koltuklardaki tablet bana diğer firmalardan daha güzel gelmişti kanallar çekiyordu.

Geçen ay tanıdıklar uzun yolculuk için kullandılar, araçta arıza varmış sanırım tangır tungur saatlerce o sesi çekmişler ve araç hiç durmamış saatlerce tuvaletlerini tutmuşlar. Onun dışında yıllar önce otobüs arızalı diye servis aracıyla yolculuk yaptırmışlardı çok yorulduğumu hatırlıyorum.
İyi bir firma değil mecbur olmadıkça uzun mesafede asla tercih edilmemeli.

Geçen ay tanıdıklar uzun yolculuk için kullandılar, araçta arıza varmış sanırım tangır tungur saatlerce o sesi çekmişler ve araç hiç durmamış saatlerce tuvaletlerini tutmuşlar. Onun dışında yıllar önce otobüs arızalı diye servis aracıyla yolculuk yaptırmışlardı çok yorulduğumu hatırlıyorum.
İyi bir firma değil mecbur olmadıkça uzun mesafede asla tercih edilmemeli.
2 yıl önce bu firmayla yolculuk yaptığımda sıkıntı çıkmamıştı ve araçlarında priz vs vardı o işimi görüyordu
Hocalarım düşünce ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Benim şansıma mı bilmiyorum ama kamilkoçu en son kullandığımda otogara 1 saat geç gelmişti. Türkiye genelinde en çok kullanılan firmalardan birisidir.

2 yıl önce bu firmayla yolculuk yaptığımda sıkıntı çıkmamıştı ve araçlarında priz vs vardı o işimi görüyordu.
Hocalarım düşünce ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Hocam pardon lüks Artvin'i unutmuşuz nfgjdsbghıjfsgbodfsş.

Geri
Yukarı