[Kampanya Bitti] ROG STRIX B550-E Geri Ödeme ile 1.653 TL

Sen bu mail adresine mesaj gönderdin mi? [email protected]
[email protected] ile asusun Tr sitesi üzerinden iletişim kurdum. Asus.com.tr [email protected] departmanına pasladı, orası cevap vermeyince tekrar oraya asus..com üzerindekiyle iletişim kurdum. Bir şey yapamazlarsa senin dediğin yerede yazarım. Yalnız kampanyada anlatılan işin onaylanması, geri ödemesi falan uzun sürüyor deniyordu. Bu kampanyadan geri ödeme alabilen var mı erkenden merak ediyorum.

Aradımda bulamadım. Geri ödeme nasıl çalışıyor? Yani 3000 TL'lik monitör aldım diyelim. Ne kadar geri ödeme alıyorum?
Bahsettiğin gibi "3.000 TL'lik monitör aldım, kaç TL geri ödeme yapılacak?" gibi bir durum yok. ASUS'un sayfasında hangi model monitör için, ne kadar geri ödeme yapılacağı yazıyor.

[email protected] ile ASUS'un TR sitesi üzerinden iletişim kurdum. Asus.com.tr [email protected] departmanına pasladı, orası cevap vermeyince tekrar oraya asus..com üzerindekiyle iletişim kurdum. Bir şey yapamazlarsa senin dediğin yerede yazarım. Yalnız kampanyada anlatılan işin onaylanması, geri ödemesi falan uzun sürüyor deniyordu. Bu kampanyadan geri ödeme alabilen var mı erkenden merak ediyorum.

Sana verdiğim mail adresine mesaj gönderdim gelen cevap
------------------
Thank you for participating in this promotion. Your claim (ID 313629) has already been approved.

The payment of your cashback usually takes place within 90 working days after the release of your application.

We kindly ask you for your patience.
-----—--------------

Bu promosyona katıldığınız için teşekkür ederiz. Talebiniz (ID 313629) zaten onaylandı.

Geri ödemenizin ödemesi, genellikle başvurunuzun yayınlanmasından sonraki 90 iş günü içinde gerçekleşir.

Sabrınızı rica ederiz. 🤣🤣🤣🤣🤣 Bundan sonra Asus kampanyasına katılmayacam

Sana verdiğim mail adresine mesaj gönderdim gelen cevap
------------------
Thank you for participating in this promotion. Your claim (ID 313629) has already been approved.

The payment of your cashback usually takes place within 90 working days after the release of your application.

We kindly ask you for your patience.
-----—--------------

Bu promosyona katıldığınız için teşekkür ederiz. Talebiniz (ID 313629) zaten onaylandı.

Geri ödemenizin ödemesi, genellikle başvurunuzun yayınlanmasından sonraki 90 iş günü içinde gerçekleşir.

Sabrınızı rica ederiz. 🤣🤣🤣🤣🤣 Bundan sonra Asus kampanyasına katılmayacam
İlgili kısımda sende ne yazıyor, hani bende "pending" yazan yerde? Orada bende bir email attım bugün. Bakalım ne diyecek, sen tam olarak ne yazdın acaba? Aynısını yazayım, adları ve kodları değiştirerek belki ingilizce mi anlamazlar falan.😅

İlgili kısımda sende ne yazıyor, hani bende "pending" yazan yerde? Orada bende bir email attım bugün. Bakalım ne diyecek, sen tam olarak ne yazdın acaba? Aynısını yazayım, adları ve kodları değiştirerek belki İngilizce mi anlamazlar falan.😅

Bende approved yazıyor onaylandı diyor.
Yazdığım mesaj bu.

I joined the Gaming weeks 2021. promotion, ı registered, ı was accepted, but when will the reward be sent to my bank account? I would be glad if you help

Bu mesajı yazdıktan sonra alta sana gelen kampanya takip kodu var ile kayıt olduktan sonra sana gelen numara onu yazacaksın.

Bende approved yazıyor onaylandı diyor.
Yazdığım mesaj bu.

I joined the Gaming weeks 2021. promotion, ı registered, ı was accepted, but when will the reward be sent to my bank account? I would be glad if you help

Bu mesajı yazdıktan sonra alta sana gelen kampanya takip kodu var ile kayıt olduktan sonra sana gelen numara onu yazacaksın.
Bakalım, yazdığıma cevap vermezlerse bir böyle denerim. Hani bir sorun varsa söyleselerde düzeltmeye baksak en azından . Bekleme de yazıyor da neden bekliyor belli değil.

Bak MSI ASUS'tan daha hızlı gönderim yapıyor maksimum 2 hafta.
Nasıl yani? 😅
@NeverGive Up Senin mesajı attım, ertesi gün onaylandı yazısına döndü ve sana gelen mesaj gibi mesaj geldi.2 haftadır koskosa Asus Türkiye bu olayı çözemedi arkadaş. Harbiden bu işlerde direk yabancı kaynakla muhattap olmak gerekiyormuş.

Lakin benim yazdığım İngilizce yardıma dönmediler. Yanlış mı yazdım, anlamadılar mı bilmiyorum.

(i bought a mainboard ( ROG STRIX B550-F GAMING) in 13.08.2021.so i referred to pay back from this campaign (https://promotion.asus.com/tr/tr/q2gamingweeks#)
mail:xxxxxxxxxxxxxx
İD:xxxxxxxxxxxx
But, i see it hasnt been changing anything on status (Pending) so why? i want to learn for reason? Thank you)

Bence adamlar İngilizce anlamıyor, yoksa döktürdüm ya 😂

Son düzenleme:
Nasıl yani? 😅
@NeverGive Up senin mesajı attım, ertesi gün onaylandı yazısına döndü ve sana gelen mesaj gibi mesaj geldi. 2 haftadır koskosa ASUS Türkiye bu olayı çözemedi arkadaş. Harbiden bu işlerde direk yabancı kaynakla muhatap olmak gerekiyormuş.

Lakin benim yazdığım İngilizce yardıma dönmediler. Yanlış mı yazdım, anlamadılar mı bilmiyorum.

(İ bought a mainboard ( ROG STRIX B550-F Gaming) in 13.08.2021.so i referred to pay back from this campaign (https://promotion.asus.com/tr/tr/q2gamingweeks#)
Mail: Xxxxxxxxxxxxxx.
ID: Xxxxxxxxxxxx.
But, i see it hasnt been changing anything on status (pending) so why? İ want to learn for reason? Thank you)

Bence adamlar İngilizce anlamıyor, yoksa döktürdüm ya 😂

Yazdığından bir şey anlamadım aldığın tarihi yazmana gerek yok zaten faturada yazıyor 🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı