Kampanyalı antivirüs üyeliği satın almak

stayinghome

Hectopat
Merhaba,

Bir antivirus, malware üyeliği düşünüyorum. Aklımda Norton 360, Kaspersky, Sophos gibi programlar var. Denemek istiyorum fakat üyelik ücreti epey pahalı. Bu tür programların kampanya gibi daha ucuza üyelik sattığı siteler var mıdır acaba yoksa sadece kendi resmi sitelerinden mi üyelik almak gerekir? Sanırım bu forumda daha önceden antivirusleri araştırırken görmüştüm buna ilişkin bir yorum yazıldığını, yani ucuza kampanyalı üyelik satılan yerleri ama yanlış da hatırlıyor olabilirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
120 günlük BitDefender lisansını 3-4₺ gibi bir fiyata bulabilirsiniz Plati market üzerinden.

360'ı 4 sene kullandım gayet memnunum. Son 2.5 aydır ise forumdaki arkadaşların önerdiği Kaspersky Cloud Security'i kullanıyorum ve gerçekten başarılı. Paralı alınacaksa 360 alınmaz, Kaspersky veya Norton alınabilir.

360 düşük sistemli bilgisayarları yormuyor ama Kaspersky yorabiliyor. Birkaç ayar yaparsanız ortalama seviyede kullanabilirsiniz.

120 günlük BitDefender lisansını 3-4₺ gibi bir fiyata bulabilirsiniz Plati market üzerinden.
Aynen ben de Bitdefender TS öneririm. Ucuza bulabilirsiniz. Veya benim gibi uğraşmak sıkıntı değil derseniz 90 günde bir yeni bir hesapla para vermeden orijinal Total Security versiyonunu kullanabilirsiniz.
(Buna izin veren Bitdefender. Onu dikkate alarak cevap verirseniz sevinirim.)

Geri
Yukarı