Kan tahlili baktırmak gerekir mi?

Özür dilemenize gerek yok, biz hekimler olarak toplumu bilgilendirmek görevimizdir.
Hocam biraz alakasız olacak ama benim bir sıkıntın var 1 aydır iyilesemiyorum ilk Başta tam bir ay once hasta oldum serum verildi serumun biseye yaramayacagi rahatlatacagi söylendi ondan sonra
Gecesinde bacaktan iğne vurulunca biraz iyi olduk antibiyotik falan bitirdik işte 10 gün sonra yine hasta olduk antibiyotik falan verdiler yine bitirdik yine 12 gün sonra hasta olduk kan tahlili yaptırdık crp 50 çıktı doktor iltihabın var dedi doktora söyledik antibiyotik 2 kere bitirdik ama iltihap gitmiyor diye yine antibiyotik yazdı şuan neredeyse antibiyotik biticek iyi gibiyim ama güçsüzum ve vücudum 10 dk aynı pozisyonda dursa hemen kan gitmez gibi oluyor karincalaniyor ve bayılacak gibide oldum bugun gerçekten gitmiyor bu kandaki iltihap nedir neyin nesidir bu neden geçmiyor evdekilerde hastaydı onlarda 2 kere oldu ama daha iyileştiler gerçekten yardımcı olsanız çok iyi olacak hocam kafamdan çıkmıyor bu 1 ay içinde 3. Antibiyotik olacak hala iltihap gitmedi gibi duruyor.

Geri
Yukarı