Kanada'ya geldim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sener Sen.jpg

Iyi eglenceler :D

Evet dostum bunu İstanbul'dan yazmaya devam edebilirsin çünkü yakında sen kendi ülkende mülteci olacaksın benim Kanada'da yaşayan yüzlerce Türk tanıdığım var yıllardır oradalar biz daha iyi bir hayat için gittik ailemle sen oturduğun yerden eleştirmeye devam et.
Öncelikle İstanbul'da değilim. Pasaportumda Amerika ve Avrupa için 10 yıllık Vizeler mevcut, 3 dil biliyorum, mesleki profesyonelliğimden dolayı farklı bir ülkeye kolaylıkla yerleşebilirim. Orada mülteci muamelesi görmeye başladığında sakın buraya geri dönmeyin olur mu?

Öncelikle İstanbul'da değilim. Pasaportumda Amerika ve Avrupa için 10 yıllık vizeler mevcut, 3 dil biliyorum, mesleki profesyonelliğimden dolayı farklı bir ülkeye kolaylıkla yerleşebilirim. Orada mülteci muamelesi görmeye başladığında sakın buraya geri dönmeyin olur mu?

Maalesef düşündüğün gibi bir şey olmuyor iki haftadır buradayım ve bir sürü arkadaş edindim bir sürü yabancı komşumuz oldu her gün birbirmize gidip geliyoruz ve benim peder supervizor olan bir insan yıllarca birçok ülkede çalıştı Kanada her insanı almıyor sadece vasıflı insanları ve küçük çocuğu olanları alıyor hiçbir ayrım yapmıyor merak etme 😊

Evet dostum bunu İstanbul'dan yazmaya devam edebilirsin çünkü yakında sen kendi ülkende mülteci olacaksın benim Kanada'da yaşayan yüzlerce Türk tanıdığım var yıllardır oradalar biz daha iyi bir hayat için gittik ailemle sen oturduğun yerden eleştirmeye devam et.

Tamam en zengin ve en iyi miz sensin.

Maalesef düşündüğün gibi bir şey olmuyor iki haftadır buradayım ve bir sürü arkadaş edindim bir sürü yabancı komşumuz oldu her gün birbirmize gidip geliyoruz ve benim peder supervizor olan bir insan yıllarca birçok ülkede çalıştı Kanada her insanı almıyor sadece vasıflı insanları ve küçük çocuğu olanları alıyor hiçbir ayrım yapmıyor merak etme 😊
İyi madem kaçak yollarla gideceğine babanın supervisorluğu bir işe yarasaydı mülteci gibi sınırdan koşarak geçmek yerine legal yollardan Kanada oturum vizesi alsaydı.

Tamam en zengin ve en iyi miz sensin.

Ne alaka hocam ben zengin falan değilim yazıyı tam okumadın sanırım 🤔

İyi madem kaçak yollarla gideceğine babanın supervisorluğu bir işe yarasaydı mülteci gibi sınırdan koşarak geçmek yerine legal yollardan Kanada oturum vizesi alsaydı.

Vize almak o kadar kolay olmuyor onu da bilmiyorsun galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı