Kanada'ya geldim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ciddi misiniz? Kürt ve alevi olduğunuzu nasıl resmiyete döktünüz?

Hocam bu iltica için geçerli bir sebep oluyor buradaki cemevi derneklerine üye oluyoruz ve Cumhurbaşkanı'ndan zulüm gördüğümüzü söylüyoruz hatta ilk geldiğimizde bize hangi ülkeden zulüm gördüğümüzü soruyorlar.

O vatandaşlık olayı sadece çocuk için değil mi bebek doğduğunda sadece ona vatandaşlık veriliyor diye biliyorum.

Evet hocam yeni baktım haklıymışsınız yanlış bilgilendirme için pardon.

Hocam bu iltica için geçerli bir sebep oluyor buradaki cemevi derneklerine üye oluyoruz ve Cumhurbaşkanı'ndan zulüm gördüğümüzü söylüyoruz hatta ilk geldiğimizde bize hangi ülkeden zulüm gördüğümüzü soruyorlar.

E demek ki vatandaşlık alamiyorsunuz kolayca Büyük ihtimal konu troll değilse geri doneceksinizdir.

E demek ki vatandaşlık alamiyorsunuz kolayca büyük ihtimal konu troll değilse geri doneceksinizdir.

2025'te mahkememiz var ve geçerli sebeplerimiz var sponsor ve avukat her şeyi hallediyor halam gilde bu yolla geldi ve 15 senedir burada yaşıyorlar.

Ki troll gibi geldi çünkü bebek doğunca alabiliyoruz dedi hiç mi araştırmadinda direk bebek doğunca hepimiz alıyoruz dedin.

Aynen hocam troll konu şu an Adana'dan açtım aslında bu konuyu ifşaladınız beni.

Yani yalan dolan sayesinde oradasınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı