Kanada'ya geldim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyini kiskanalim Kanada'ya yasal olmayan yollarla mi girdiğini bunun her şeyini bilsem şikayet etmeden 2 dakika durmam.

Lütfen beni şikayet çünkü ben şu an yasal olarak Kanada'da kalıyorum 🤣🤣 avukat numarası verebilirim istersen hatta Ankara'ya telgraf çek bunlar kaçtı yakalayın diye.

Hocam o olay yakalanma değil aslında zaten Amerika polisine kendin teslim oluyorsun ve hapis dediğiniz şey aslında toplama kampı sizi toplama kampına koyuyorlar.

İşte konu sadece teslim olmak değil zorla atmışlar hapse. Bunlar ise karşı koymuş bir de sınırda belinde silah ile yakalanmış ailesini korumak için olay karışmış.

Evet Türkiye'de aleviler ve kürtler öldürülüyor madımak olayını çabuk unuttunuz herhalde ve daha geçen aylarda 3 farklı cemevine yapılan saldırıları benim ailem alevi olduğu için ev bile alamadığımız oldu.
Ailen alevi olduğu için ev alamamak...

İnanılmaz.

Bu zihniyetteki birine daha fazla bir şey söylenmez zaten yazıp yazıp siliyorum. Umarım orada ölümsüz olursunuz hocam ne diyeyim.

Türkiye'ye bol bol küfür etmeyi, iftira atmayı da unutmayın ama, barındırmazlar yoksa. (!) :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı