Kanal tedavi sonrası diş ağrısı

zena

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben yaklaşık 15-20 gün önce kanal tedavisi yaptırdım. İlk 2 günün ardından ağrı sızı tamamen geçti 3 ve 4. günlerde yemek yemeye başladım. Soğuk sıcak bir şey içince sorun yaratmıyordu fakat yaklaşık 2 gündür herhangi bir sıvı kanal tedavisinin olduğu yere değince hemen orası ağrıyor ve bu ağrı 5 saniye kadar sürüp tekrar sonlanıyor. Bu içtiğim şeyin sıcaklığı fark etmiyor yeter ki sıvı olsun. Neredeyse 2-3 ay önce bir kanal tedavi daha yaptırmıştım fakat o dişim hiçbir şekilde ağrımıyordu. Hatalı bir işlem yapılmış olabilir mi sizce? Artık su bile içemez oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, ben yaklaşık 15-20 gün önce kanal tedavisi yaptırdım. İlk 2 günün ardından ağrı sızı tamamen geçti 3 ve 4. günlerde yemek yemeye başladım. Soğuk sıcak bir şey içince sorun yaratmıyordu fakat yaklaşık 2 gündür herhangi bir sıvı kanal tedavisinin olduğu yere değince hemen orası ağrıyor ve bu ağrı 5 saniye kadar sürüp tekrar sonlanıyor. Bu içtiğim şeyin sıcaklığı fark etmiyor yeter ki sıvı olsun. Neredeyse 2-3 ay önce bir kanal tedavi daha yaptırmıştım fakat o dişim hiçbir şekilde ağrımıyordu. Hatalı bir işlem yapılmış olabilir mi sizce? Artık su bile içemez oldum.
Genelde ağrılar 1-2 hafta sürer hatalı bir işlem değil ama yetersiz bir işlem olabilir tekrar muayene olabilirsin.

Ben de 26 numaralı dişe kanal tedavisi yaptırdım. Önceden dolgu vardı dolgu sonrası iltihap kaptı kanal tedavisi oldum fakat 15 gün sonra tekrarladı, hala diş kökü iltihabı var inanılmaz kötü. 2 hafta sonraya randevu aldım tedavi içim. Benim kanal tedavisini yapan doktor cidden kanal tedavisi alanında iyi birisi fakat bendeki şans devam etti. Etrafa sor soruştur iyi bir doktora randevu alıp tedavi ol kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı