Kanal tedavisi uygulanmış dişte iltihaplanma

BNerepla

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. 2-3 sene önce kanal tedavisi olduğum dişim tekrardan iltihaplandı. Dün doktora gittim ilaç başladı düzelmezse çekeceğiz dedi, ama ben dayanamıyorum. Dolarex ve Biprofenid'i aynı anda kullanmama rağmen ağrıyı anca 2-3 saat azaltıyor, ağrıyı giderecek ne yapabilirim ya da gidip direk çektirsem mi? Dün gece ciddi ciddi penseyle dişi kopartmayı düşündüm. Hekim arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İltihap geçmeden işlem uygulaması maalesef mümkün değil o yüzden geçmesini bekliyor. İltihap geçince ya çekilecek ya da bir kanal tedavisi daha olacak. İkinci kanal tedavisini kadar gidiyorsa zaten baya sorunlu bir diş demektir çekmesi daha muhtemel. Geçmiş olsun.

Ateş halsizlik var mı?

Yok.
İltihap geçmeden işlem uygulaması maalesef mümkün değil o yüzden geçmesini bekliyor. İltihap geçince ya çekilecek ya da bir kanal tedavisi daha olacak. İkinci kanal tedavisini kadar gidiyorsa zaten bayağı sorunlu bir diş demektir çekmesi daha muhtemel. Geçmiş olsun.

Evet diş hastanesinde acile gittim ilaçlar bitmeden işlem yapılamayacağını söylediler. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı