Kanalıma Öneri Sunabilir misiniz?

Oyunlar 99 yılından kalma oyunlar boş boş baktım sadece. Sistemin iyi olup güncel insanların oynayamayacağı oyunları çeksen birazda işin içine sponsor trol girse daha eğlenceli olabilir. Ama büyüme işi bu devirde zor iyi bir desteğin olması lazım. Çektiğin oyunlar aşırı sıkıcı çok sıkıcı aşırı aşırı aşırı sıkıcı.
Oyun listesi yapıyorum, her hafta. Bazen güzel oyunlara denk geliyorum, onları seversem zaten anında çekip, atıyorum.

*Kanalının kapağı ve logosu olmalı. Kanalınızı marka gibi düşünün ve kadar basit durduğunu anlarsınız.
*Video başlık ve thumbnailleri hiç ilgi çekici değil.
*Videoların no commentary gameplay. Bu videolar sadece güncel oyunlarda tutar. Sesini kullanmazsan bir yere varamazsın.
*Bir videoya baktım ve çıktım. Diğer videolara geçme isteği uyanmadı.

Bunları göz önünde bulundur. Bilgisiz bir şekilde YouTube kanalı açmaya kalkışınca hevesiniz çabuk söner.
Thumbnail'ler ver başlıklar nasıl olmalı sizce?
Sistemin güzelse yeni çıkan oyunları oynayabilirsin, bu şekilde sistemi oyunu açamayanlar sana yönelicektir.
Sistemim çok iyi değil.

Kanalın güzel ancak biraz boş duruyor bence kanal dediğin cıvıl cıvıl olmalı arkaya banner di ismi herhalde ondan tasarla kendi logon olsun bir imaj çiz videolarında çeşitli anketler yapabilirsin yorumlar önemlidir daima açık bulundur sesli videolar çek eğer bağımsız oyunların yapımını biliyorsan eğitici videolar çekebilirsin kolay gelsin :)

Kanalın güzel ancak biraz boş duruyor bence kanal dediğin cıvıl cıvıl olmalı arkaya banner di ismi herhalde ondan tasarla kendi logon olsun bir imaj çiz videolarında çeşitli anketler yapabilirsin yorumlar önemlidir daima açık bulundur sesli videolar çek eğer bağımsız oyunların yapımını biliyorsan eğitici videolar çekebilirsin kolay gelsin :)
Mikrofonum olsaydı sesli olan kısımları yapardım. Diğerlerini de en kısa zamanda yapıp ekleyeceğim. Güzel önerin için sağ olasın.

Anladığım için demiştim ki, Xbox 360 veya PS3 alıp (artık 300'e bile bulunuyor) video çeksen iyi olur.
O günlerde gelir belki.
@can0022 Oyun listesi yapıyorum, her hafta. Bazen güzel oyunlara denk geliyorum, onları seversem zaten anında çekip, atıyorum.

@Rosseckx Thumbnail'ler ve başlıklar nasıl olmalı sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı