İnstagram'ı silecek misiniz?

WhatsApp böyle silinmez, bir kısım Telegram'a, bir kısım Bip'e, bir kısım bambaşka saçma sapan uygulamalara gitti. Desinler ki herkes şuna geçsin geçelim. 1 hafta sonra hepsi geri gelecek WhatsApp'a, Türkiye'de yaşayan önemli bir kesim yaklaşık %80'i silmeyecek, umursamayacak. Devlet sırrı mı konuşuyorsunuz da siliyorsunuz? Silicez, yakın, yıkın, Allah belasını versin diyenler var, bu kişiler hayatında 1 kere kullancı sözleşmesini dahi okumamıştır, araştırmamıştır yükledikleri programı.

Whatsapp'ta birinci hesabımı kökten silmiştim aylar önce. Kafa rahat.

Öyle aman aman şeyler için kullanmıyorum. İki üç sevdiğim kişilerin postlarını görmek için açtım hesabı. O yüzden pek bir şey olmaz.

Silmeyeceğim kimsenin de silip bir daha geri gelmeyeceğini de düşünmüyorum. Maksimum 1 ay sonra kapatanların %90'ı geri gelecek zaten.

Whatsapp'ı da silmiyorum, Instagram'ı da. Devlete bağlı çok önemli bir kişilik olsam, belki. Ki zaten öyle bir şey olsa Whatsapp'dan daha büyük dertlerim olurdu.

Whatsapp üzerinden birkaç tane geyik muhabbeti yaptığımız arkadaş grubum var. Arkadaşlarımla ve sevgilimle sıradan şeyler konuşuyorum, konuştuğum şeyler bir işlerine yarayacaksa alsınlar, önemli değil.

Bunun dışında gizlilik isteyen işleri farklı bir uygulamadan yapıyoruz, onu da iş için kullanıyorum ve zaten ben dışında kimse ulaşamıyor.

Geri
Yukarı