Kanalıma Öneri Sunabilir misiniz?

Merhabalar abi 14 yaşındayım YouTube'yle ilgileniyorum bende oyun videoları falan çekiyorum. Sana tavsiyem bence oynarken sesinide eklemelisin ayrıca 8-bit müzik,sesler kulağı biraz deliyor, rahatsız ediyor onlarıda %20-%30 arası tutmalısın sesi onun haricinde güzel yerlere gelirsin umarım sende beni eleştirir misin? Ben nerde hata yapıyorum acaba niye izlenmiyor ?
Buyur bu da benim video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar abi 14 yaşındayım YouTube'yle ilgileniyorum bende oyun videoları falan çekiyorum. Sana tavsiyem bence oynarken sesinide eklemelisin ayrıca 8-bit müzik,sesler kulağı biraz deliyor, rahatsız ediyor onlarıda %20-%30 arası tutmalısın sesi onun haricinde güzel yerlere gelirsin umarım sende beni eleştirir misin? Ben nerde hata yapıyorum acaba niye izlenmiyor ?
Buyur bu da benim video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mikrofon alınca sesliye geçer miyim bilmiyorum ama ben sana önerimi daha sonra uzunca yapacağım.

Oyunlar 99 yılından kalma oyunlar boş boş baktım sadece. Sistemin iyi olup güncel insanların oynayamayacağı oyunları çeksen birazda işin içine sponsor trol girse daha eğlenceli olabilir. Ama büyüme işi bu devirde zor iyi bir desteğin olması lazım. Çektiğin oyunlar aşırı sıkıcı çok sıkıcı aşırı aşırı aşırı sıkıcı.

*Kanalının kapağı ve logosu olmalı. Kanalınızı marka gibi düşünün ve kadar basit durduğunu anlarsınız.
*Video başlık ve thumbnailleri hiç ilgi çekici değil.
*Videoların no commentary gameplay. Bu videolar sadece güncel oyunlarda tutar. Sesini kullanmazsan bir yere varamazsın.
*Bir videoya baktım ve çıktım. Diğer videolara geçme isteği uyanmadı.

Bunları göz önünde bulundur. Bilgisiz bir şekilde YouTube kanalı açmaya kalkışınca hevesiniz çabuk söner.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı