Kanda Oksijen Miktarını Ölçen Bileklik Önerisi

hzlazkopat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim akciğerlerimin dışındaki lifte yırtılma oldu.
Şu an iyiyim, yarın taburcu olacağım. Bana en yüksek doğruluk oranına sahip, kandaki oksijen miktarımı ölçebilecek bileklik lazım. Yüksek doğruluk oranı önemli, çünkü eğer kandaki oksijen azalırsa ciğerlerimde sıkıntı var demektir. Fiyat konusunda da uygun fiyatlarda bir şey lazım.

Arkadaşlar, benim akciğerlerimin dışındaki lifte yırtılma oldu.
Şu an iyiyim, yarın taburcu olacağım. Bana en yüksek doğruluk oranına sahip, kandaki oksijen miktarımı ölçebilecek bileklik lazım. Yüksek doğruluk oranı önemli, çünkü eğer kandaki oksijen azalırsa ciğerlerimde sıkıntı var demektir. Fiyat konusunda da uygun fiyatlarda bir şey lazım.
Hiçbir şekilde buradan cevap aramayın, sağlık şakaya gelmez! Taburcu olduğunuz doktora, eğer böyle bir alet mümkün ise zaten önerecektir, sorduğunuzda.

Bu işi yapan medikal cihazlar var, parmağını içine sokuyorsun ve ölçüm yapıyor vs. Bu tür cihazları inceleyip tercih edin. 180 - 200 liraya bile bulunuyorlar.
Bileklikler çeşitli sensörler kullanıyor, bunların doğruluğu tartışılır. Ölçüm konumu çok iyi değil, harekete göre yanlış ölçme olasılıkları var. Medikal izin ve belgeleri zaten yok.

Geri
Yukarı