Kanepe, Çalışma Masası, Koltuk Önerisi

max-fps

Kilopat
Evet arkadaşlar kendime bir adet kanepe soyle hem uyumalık hem dinlenmelik tavsiye istiyorum. Bir de çalışma masası tavsiye. Bir de pc için koltuk tavsiye bekliyorum.

Kanepe olarak şunu beğendim:
Duru Kanepe - Bellona Mobilya

Çalışma masası olarak bu:
LINNMON/ADILS çalışma masası, venge-beyaz, 150x75 cm

Koltuk ise bunu düşündüm:
Style Krom Ayaklı Yönetici Koltuğu - Koctas.com.tr

Şimdi benim amacım belli rahat bır kanepe alıp rahat uyumak rahat bir çalışma masası ile rahat pc kullanabilmek zorlamadan. Rahat bir koltuğa sahıp olmak sizin de önerileriz varsa değerlendirmek istiyorum. Belki daha yonledirebilen olursa sevınirım üstadlar..

Tavsiye verebilecek UP!!!

Türksit speed yatar inceledim kullanıcı yorumlarında biri sandalyeyi kırmış dostum önermiyor sanki çok sahte bir koltuk olmuş yani malzemeden çalınmış gibi duruyor.Malzemesi kalitesiz gibi gözüküyor cok sağol üstad, eğer başka üstadlarda yorumlarını esirgemezlerse sevinirim kanepe vs masa vs çalışma koltuğu hakkında ..

Şu nasıl yada bunun hakkında yorumlarınız:Türksit Asist Yönetici Koltuğu

Türksit speed yatar inceledim kullanıcı yorumlarında biri sandalyeyi kırmış dostum önermiyor sanki çok sahte bir koltuk olmuş yani malzemeden çalınmış gibi duruyor.Malzemesi kalitesiz gibi gözüküyor cok sağol üstad, eğer başka üstadlarda yorumlarını esirgemezlerse sevinirim kanepe vs masa vs çalışma koltuğu hakkında ..

Şu nasıl yada bunun hakkında yorumlarınız:Türksit Asist Yönetici Koltuğu
Sandalye kırma olayı çok az rastlanan bir olay. Ne yaptı da kırıldı, sağlam vidaladı mı veya gerçekten sandalye mi kalitesiz? Sizin linkini verdiğiniz sandalye de gayet güzel. İçinize sindiyse alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı