Kangal mı pitbull mu?

Hocam onlar klişe olduğu için öğretmedik ama kendi kendine öğrendi. Bir şeye saldırırken sadece 1 kere tutsak yeterli tutamasak da bazıları geliyor bazıları gelmiyor.
Dediğim gibi tüm güdülerini bir tutmayla bir hayır komutuyla durdurabiliyorsanız tebrik ederim, burda kızgın atan falan arkadaşlar var. Beni yanlış anlamayın ikiside mükemmel canlılar. Ama bunu yapmayın lütfen,mesela benim pitbull köpeğimi tüm mahalleli sever,hatta yaşlı teyzeler işte haberlerdeki cins olduğuna inanmaz. Sizin gibi düşünen bir insan şikayet etse beni ben ne yaparım? Elimden hem kızım gider,hemde ceza kitlerler. Cezayı boşverdim,hadi köpeğimden ayrılmayıda boşverdim, Türkiye'de bu köpekleri öldürüyorlar arkadaşlar,barınaklar ölüm yuvasıdır. 10 kilo köpek ile 40 kilo köpek aynı yerde kalıyor,çoğu yemek yüzünden kavga edip birbirlerini öldürüyor,arkadaşlar şikayet ettiğiniz pitbullar ölüyor..

Kim ne derse desin Pitbull köpek ırkları arasında en tehlikeli ve saldırganlardan biri. Son zamanlarda artan pitbull saldırı haberleri de tesadüf değildir diye düşünüyorum. Kesinlikle besleniyorsa bile diğer insanların bulunduğu ortak yaşam alanlarında bulundurulmamalı, aksini yapanlara ağır cezalar verilmeli. İnsanların korkulu rüyası haline geldi bu durum artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buraya bir bakın, bu köpeklere bakın sonra o vahşi dediğiniz köpeklere bakın. Neyse demeye çalıştığım şeyi anladınız mı bilmiyorum ama köpek sol ayağa yapışıp sahibinin gözlerine bakıyor komut almak için.
Şaka filan herhalde. Ne komutu adam dışardayken onun yanından gitmek için yapıyordu, içeri girdiler adama ne yaptı.
Dediğim gibi tüm güdülerini bir tutmayla bir hayır komutuyla durdurabiliyorsanız tebrik ederim, burda kızgın atan falan arkadaşlar var. Beni yanlış anlamayın ikiside mükemmel canlılar. Ama bunu yapmayın lütfen,mesela benim pitbull köpeğimi tüm mahalleli sever,hatta yaşlı teyzeler işte haberlerdeki cins olduğuna inanmaz. Sizin gibi düşünen bir insan şikayet etse beni ben ne yaparım? Elimden hem kızım gider,hemde ceza kitlerler. Cezayı boşverdim,hadi köpeğimden ayrılmayıda boşverdim, Türkiye'de bu köpekleri öldürüyorlar arkadaşlar,barınaklar ölüm yuvasıdır. 10 kilo köpek ile 40 kilo köpek aynı yerde kalıyor,çoğu yemek yüzünden kavga edip birbirlerini öldürüyor,arkadaşlar şikayet ettiğiniz pitbullar ölüyor..
Hocam adını bir kaç kere söyleyip dur diyorlar. Ama bizimkilerde tecrübe var orası ayrı konu.

Şaka filan herhalde. Ne komutu adam dışardayken onun yanından gitmek için yapıyordu, içeri girdiler adama ne yaptı.

Hocam adını bir kaç kere söyleyip dur diyorlar. Ama bizimkilerde tecrübe var orası ayrı konu.
Hocam sanırım siz bu eğitim işlerinden çok uzaksınız. Orda gördüğünüz iki köpek de polis köpeği. Neyse çok üzülüyorum bu forumda düşüncelerimizin uzak kalmasıyla,iyi forumlar arkadaşlar. Kötü köpek yoktur kötü sahip vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı