Kanser olmuşum, hoşça kal Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir kiskow geldi geçti dersiniz. :) hakkınızı helal edin.

Hocam çok geçmiş olsun. 70 yaşındaki anneannem kanseri yendi biliyor musun? Bu süreç boyunca her gün ne yapıyorsa yapmaya devam etti, kanser olduğu için durup bir dakika bile üzülmedi. Sende öyle yap. Hayatını aynı şekilde, moralini bozmadan yaşamaya devam et. Bu illetin en güzel ilacı yüksek moral bunu sakın unutma.

Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir Kiskow geldi geçti dersiniz. :) Hakkınızı helal edin.

Çoğu insan kanseri ölüm sanıyor, güldürmeyin lütfen insanı 😁. Kanser ölüm değil Kiskow kardeşim, bu hastalıkta en önemli şey moral ve gördüğüm üzere sen çoktan kaybetmişsin gibi... Dediğim gibi ölüm demek değil, moralini yüksek tut, geçmiş olsun 😊

Geçmiş olsun hocam moralinizi sakın bozmayın dik durun siz çünkü daha güçlüsünüz size asla boyun eğdiremez.

1605750798501.png
Daha da buralardasınız ellhamdullilah.
Moralinizi bozmayınız ve güçlü kalınız. Hepimiz yanındayız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı